Sayfa 103/504 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 817 - 824 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    meyveyi yedin mi yoksa hala elinde mi bakıyorsun...
    Sevgili keko,

Bir kısmını yedim, ama 7,40 üzerinde alıp, parlatmak için kullanacağım. Trade için 7.15 alış fırsatı da verdi.

Kağıdın temeli zaten iyi. Olmasa burada ne işimiz olurdu. Ne kalmıştı , alış satış zamanı. teknik de bu iş için var.

Umut, acemilik ,heyecan işin esprisi

Güzel günler bekliyor, ancak sabır

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Kendine yatırım, yapabileceğin en iyi yatırımdır.

2. 7,20 üstü kalmalı

4.  Alıntı Originally Posted by vbulat Yazıyı Oku
    Kağıt,formasyon gereği yapması gerekenleri yapıyor...bekleyen derviş,yoğurdu yermiş formasyonu...

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Formasyon realize olmaya mı başladı ne? Formasyon hedefi grafik olarak twitimde var...
    @fztvedatbulat

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

bu grafikte görüldüğü üzere hisse 20 lik emasını referans almıştır...geçen gün 6,85 civarlarına düşerek oradan destek almış ve yönünü tekrardan yukarı vermiştir...bu günkü kapanış ile 7,00 psikolojik seviyesinin üzerine çıkarak nisbeten satış baskısını önemli ölçüde kırarak rahatlamıştır...bu durumda hisse en azından bolinger üst sınırı olan 7,50 leri görme isteğine girebilir..en azından diyorum en çoğu da 7,82 direncini yukarı kırarak bambaşka zirveleri de görmek isteyebilir...

grafikte rsinin -35 diplerine indiğini görüyoruz..aynı şekilde momentum da diplerinde ,hacim de diplerinde..aynı şekilde macd da diplerindedir...kısacası hisse yeterince soğumuş ve dinlenmesini yapmış görünüyor...bu günkü kapanış yeni bir başlangıç olabileceğini bana düşündürtüyor...özelikle de işlem hacmi verileri ile birlikte değerlendirdiğimde böyle bir kanıya sahip oluyorum..

tek başına teknik analizlere pek değer vermem ama temeli ve beklentisi olan hisselerde ise tekniği severim..en azından insana bir fikir verebiliyor...
    dün böyle bir yorumda bulunmuş idik..biraz önce hisse 7,52 i gördü...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Bir YATAŞ da buradan çıkartacağız, inşallah.
    Güzel bir gün...

7. Sakin olalım lutfen😁

8. Önümüzdeki günlerde nurtopu gibi bir yükselen üçgen formasyonumuz tamamlanır tahminim😁.masallah pala dantel gibi işliyor fazla soze gerek varmi. YTD

Sayfa 103/504 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •