Sayfa 12/504 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 89 - 96 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Bugün alan satan aynı kurumlardan çok oldu resim atamiyorum

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu satınalma da simdi nerden cıktı?
    ytd

3. Kafein Şirket almış haber burada https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/684143

4. yarın hisseye nasıl yansir..olumlumu

5. Anladığım kadarıyla halka arzdan gelen parayla yeni bir şirket alıp bize katmışlar ama satın alınan şirket nasıldır onu bilmiyorum araştırmak lazım

6. olumlu yansıması lazim aslında....kaldığı yerden devam eder...

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Uyuz oldum ya, adamlarin pis pis okunamayan 150 dpi scanlanmis izahnamelerini okumaya calisiyorum. 100 sayfalik sey. Yazilim firmasiymis.

* Satislarinin %75'i 3 musteriyeymis (Iyi degil, butun yumurtalar ayni sepette).

* ARGE ofisi YTU Teknopark'ta.

* 2005'te Umraniye'de 4 ortak tarafindan kurulmus (Yesil sermaye?).

* 2015'te VerusaTurk ortak olmus.

* 2015 senesinde 2012-2015 büyüme hızı en yüksek olan ilk 100 şirkette 50. sirada (2016'da halka arza hazirladiklari belli): http://turkiye100.tobb.org.tr/?p=2219

* Kalitesiz bir logosu var.

* 2017 senesinde %51 ortak olarak "Intranet Yazilim A.S'yi kurmus (Oh, karlari oraya aktar, halka acik olmayan ortaklari yesin).

* Bit-pazari urunu varmis (Tuttum, iyi isim buluyor bunlar)

* Musterileri telcolar (Vodafone, Turk Telekom, Turkcell), sigorta (ERGO, Allianz, BNP), THY - Migros.

*K-Merge Akilli Park Cozumu urununu gelistirip otoparklara dadanacakmis. TUBITAK basvurusu var.

* Halka irzdan gelirin %50 yeni bir sirket satin almak icin kullanilacakmis.

* Halka irzdan gelirin %20'si sirketin isletme sermayesinde kullanilacakmis.

* Halka irzdan gelirin %8'i ABD/Ingiltere'de sirket acmak icin kullanilacakmis. (Anasini satayim 120 dolara aciliyor sirket bu ulkelerde 3 milyon lira harcamana gerek yok. 1000 dolar verirsin ofis de kiralarsin, sekreterin de olur, arayan IBM'i aradigini sanir. Yardimci olayim size, 3 milyonu halka irz etmeye gerek yok).

* 2017'de 6 milyon lira tesvik almis devletten (her yil 1M artiyor bu rakam).

* Yurt disi satislar %4. Yavas yavas artiyor bu. 2015'te Avusturya'ya 170 bin liralik, 2016'da Irlanda/Ingiltereye 1.5M liralik satis yapmis. 2017'de anladigim kadariyla yeni satis yok, eskilerden kalan senelik kontratlari.

* Yurt icinde Marmara bolgesi satislarin %100'u olusturuyor.

Her neyse, daha fazla okuyamayacagim bu pisligi. Allah cezanizi versin bir yazilim firmasi olarak su koydugunuz okunmayan seye bak ya. Gozlerim agridi. Biz de gidip doncu dukkanlarina laf atiyorduk okunmayan seyi scan ettiler diye.

İzahnamede zaten varmış. Arkadaşımız paylaşmış.Kendisine teşekkür ediyorum.

8. firma sözünde durmuş..şirket almış.. buda gu zel....

Sayfa 12/504 İlkİlk ... 210111213142262112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •