Sayfa 13/504 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 97 - 104 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by hayatikıraç Yazıyı Oku
    Kafein Şirket almış haber burada https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/684143
    Ohh ne guzel dünya...
    Önce şirketini halka arz et. O şirketin kasasına giren para ile de başka bir şirketini o şirkete sat...

18.5 milyon sermayesi olan yazılım şirketinin %40'ına 19 milyon...
    İyi para ne diyelim...

Smartiks in sitesine göre onlar da halka arz hazırlığı içindelermiş... belki de piyasa bozulunca vazgecip buraya kattılar...

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by ikare Yazıyı Oku
    Ohh ne guzel dünya...
    Önce şirketini halka arz et. O şirketin kasasına giren para ile de başka bir şirketini o şirkete sat...

18.5 milyon sermayesi olan yazılım şirketinin %40'ına 19 milyon...
    İyi para ne diyelim...

Smartiks in sitesine göre onlar da halka arz hazırlığı içindelermiş... belki de piyasa bozulunca vazgecip buraya kattılar...

Valla elimde hisse var diye mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama yeni halka arz olmuş bir şirkete sanki biraz fazla yükleniyormuşsunuz gibime geldi tabiki her türlü görüşe saygı duyuyorum lakin dün bir bugün 2 en azından halka arz parasını pavyonda yemedi ( ki bir çok halka arz olan firma sahipleri paraları aynen böyle çarçur ediyor ) sonuçta şirketin içine şirket kattı yeni halka arz olduğunu göz önünde bulundurursak gelecek vaat eden bir şirket olabilir üzstelik teknoloji sektöründe tabiki ilk bilançoyu merak ediyorum ve yapılacak yatırımları hayırlısı bakalım kısa orta ve uzun vadede neler olacak

Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Valla elimde hisse var diye mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama yeni halka arz olmuş bir şirkete sanki biraz fazla yükleniyormuşsunuz gibime geldi tabiki her türlü görüşe saygı duyuyorum lakin dün bir bugün 2 en azından halka arz parasını pavyonda yemedi ( ki bir çok halka arz olan firma sahipleri paraları aynen böyle çarçur ediyor ) sonuçta şirketin içine şirket kattı yeni halka arz olduğunu göz önünde bulundurursak gelecek vaat eden bir şirket olabilir üzstelik teknoloji sektöründe tabiki ilk bilançoyu merak ediyorum ve yapılacak yatırımları hayırlısı bakalım kısa orta ve uzun vadede neler olacak
    Ben de son dönemde yapılan halka arzlara güvenmiyorum belki bundan böyle düşünüyor olabilirim.
    Ama aynı gruba ait bir şirketin gruba ait başka şirkete satılmasında pek iyi niyet aramam ben.
    Siyasete girmek gibi olacak ama bu iş hükümetin ballı yap işlet devret ihalelerine benziyor sanki.
    Finans dünyasında hırsızlıkların hemen hepsi muhasebeye uygundur...

Umarım yanılırım....
    İyi geceler.

4. Düzgün bir olaysa gideri var dengede hep artı işledi bu olay orda dider şirketlerde de satın alma olumlu yansımıştır bakalım açılışta belli eder kendini

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. eşleşmeyi gören varmı ark..

5.80

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

5.60 değişiyor

SM-G532F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Safkar, da 3 günde,%70 prim yapmıştı,

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 13/504 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •