Sayfa 197/504 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,569 - 1,576 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bugun yaklasik 5000 adet ile giris yaptim ama tahta yapici icin kucuk bir rakam olsa gerek.dusurse de onemli degil ,biliyorum ki bu hisse yilsonu cift haneleri rahatlikla gorebilecek kalitede ,yeterlilikte.ayrica trcas lari 2.31 satmanin rahatligi var uzerimde , haftaya tum portfoyumu kafeine cevirmeyi dusunuyorum . Hayirlisi bakalim,herkese iyi tatiller
    Benden size tavsiye. Asla tek hisseli portföy yapmayın.
    Elinizden geldiği kadar farklı sektörlerden farklı şirketleri portföye koymak en mantıklısı.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Bugünkü takasla eksi kapattınız ya söyleyecek söz bulamıyorum. Bugün birileri tahtaya destursuz girdi heralde.
    evet izinsiz girdim.bakalım nasıl ıkınacak.

3. ‘Yazılım Türkiye’nin en hızlı büyüyen sektörü olacak’ 26.5.2018....tarihli bir gazete küpüründen alıntı...........Dünyada 5 trilyon dolar, Türkiye’de ise 30 milyar dolar büyüklüğe sahip bilişim sektörünün en çok ilgi gören alanlarından biri de yazılım.

bir çok sektör ve iş alanı 10-15 yıl içerisinde ortadan kalkacak ve yerine hızla alt yapısı oluşturulan iş ve meslekler yerini alacak...
    bu alanda hazırlıklarını yapan ar-ge çalışmalarını hızlandıran ülke ve şirketler ön plana çıkacak...https://www.memurlar.net/haber/52671...er-olacak.html
    Teknoloji şirketleri özellikle borsa-finans alanında en büyük yatırımcı potansiyeli olan alan olacak...
    en hızlı ilerlemeyi onlar gerçekleştirecekler.
    en büyük gelişimi onlar gösterecekler..
    Bir çok alanda özellikle madencilik ve enerji geri kalan ülkemiz inşallah Yazılım,İletişim,Haberleşme,Bilgisayar,İnternet alanlarında yatırım ve ar-ge çalışmaları ile bu sektörlerin hayatımıza ve ülke geleceğine olan lüzumunu kavrayarak bu alanda TEŞVİK ve DESTEK gösterilerek gerek istihdam ve gerekse iş gücü ve özellikle ülkeye bırakacağı katma değer çok çok önemlidir.
    çimento-demir yatırımcılığı tabi ki önemidir ama artık para teknolojik şirketlere yönelmektedir.
    uzun vade yatırımın adresi TEKNOLOJİDİR. Teknoloji şirketleridir.

4. Yine ortak satışı geliyor. 6-6,40 aralığına inmeden ilave alım yapmam 😉

5. Bu ortak satisi, hisseyi aşagi degil yukarilara götürecek, buraya yaziyorum. Cunku artik bu hisseyi bu karlilikla buralarda tutmalari cok zor. Muhtemelen ortak ,operasyon yapacak gruba satacaktir hisselerini.

6. Ortak satisi oldugunu nasil anladiginiz? Daha ne kadar satabilir?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by EDBAM Yazıyı Oku
    Ortak satisi oldugunu nasil anladiginiz? Daha ne kadar satabilir?

Gesendet von iPhone mit Tapatalk
    Hisse satan mehmet teşvik başkaya, yönetim kurulu üyesidir kendileri, ne yapmaya çalışıyor anlayamıyoruz

8. 378bin 951 adet kayıt yaptırmış. Aq böyle şansın. Bi yatırımcı olalım dedik başımıza bela aldık. Adam şirketine bizim kadar güvenmiyor bu fiyatlardan satcam diyo. Belliki burdada hapis kaldık aq. Artık 6,00,6,30 kadar ancak satar bukadar malı.

Sayfa 197/504 İlkİlk ... 97147187195196197198199207247297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •