Sayfa 198/504 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,577 - 1,584 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Verusa 'dan sonra tam dötü dogrultuyodu şimdide yeni hisse satış haberi geldi. Sizin yönetceniz şirketin ben.. hiç gitmiyo satış yapanlar. Hadi verusayı biliyoduk satcanı. Şirket sahiplerine ne girip çıkıyor anlamış değilim. Tambir hayal kırıklığı. Artan ciroya kara ve geleceğin sektörü diye guvendimiz şirkete kendı sahibi güvenmiyor. Hırsızlar

2. Yazıklar olmasın,, bizdeki şansa bak sen. 3 gün ewel 7,20 ort.ile yatırımcısı olalım diye girdiğimiz hisseye düşen habere bak hele. Böyle şansın aq

3. Kayıt yaptırması satacağı anlamına gelmiyor ki. Bir çok firmada yapılan bir işlem bu. Belkide biryere teminat amaçlı gösterecektir adam. Bilemeyiz. Karalar bağlamaya gerek yok bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Bide bank of amerika 7,15 lerden hissenin ,%5 almıştı. Bu rezil şirkette oç hiç bitmiycekmi emenuke.. verusa 7,25 'den 4mil.100 bin lot satmıştı. Nerde lan bu fiyatlardan alanlar. Kamyon kadar kötü kim aldı bu alanlar bakalım sahip çıkacakmı bu fiyatlardan mala. Umarım tahtanın aq madan adam gibi günlere yayarak satarlar
    Hırsız ****ler. Eğer bi operasyon olcaksa benden beşin birini alırsınız hırsız ****ler ve avaneleri.

5.  Alıntı Originally Posted by kotancı Yazıyı Oku
    Kayıt yaptırması satacağı anlamına gelmiyor ki. Bir çok firmada yapılan bir işlem bu. Belkide biryere teminat amaçlı gösterecektir adam. Bilemeyiz. Karalar bağlamaya gerek yok bence

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sevgili kotancı; sonuçta kapa bu gönderdiği haber bile büyük baskı yaratacaktır. Aynısı AGHOL hissesinde biracı tuncay yaptı. Başımıza gelmeyen kalmadı orda. Lakin kendi kendime zamanında kront tada 2 tl den sahipleri yatırım yapıcaz diye paldır küldür sattılar testereden beter ettiler milleti. Sonrası gerçekten dürüst adamlarmış ki dediklerini yaptılar 1.00 tl den kalkan kront 20 leri görmüştü. Diye düşünerek polyanacılık oynuyorum.gerci kayıt yaptırılan rakam çok değil lakin sığ kademelere sahip olan kafein bunu ancak 6,00,,6,30 larda hazmeder. Tabi gerçekten satış gerceklescekse.

6. Fed kararı sonrası borsayla birlikte hisseninde kendini tekrar 7.10 ların üzerine atacağını düşünüyorum, borsada zaten kar satışı bekleniyordu, bu kar satışı kafeinde kapa düşen haber bahanesiyle oldu, bugün 6.89 ları gören hisse burdan gelen alımlarla
    6.98 e kadar çıktı ve kapandı,ben gelen satışın karşılanacağını düşünüyorum, yarın ve hafta sonuna kadar umarım tahminlerim doğru çıkarda cuma kapanışı güzel bir seviyeden yaparız inşallah

7. Ne yaptın bu gün şe....siz
    Cari SPK mevzuatı çerçevesinde, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Kaptanın ustalığı deniz durgunken anlaşılmaz. LUKIANOS

8. 6,93 ve üzeri kapayamazsa 6,55 kadar gömerler

Sayfa 198/504 İlkİlk ... 98148188196197198199200208248298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •