Sayfa 208/504 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,657 - 1,664 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bu satan kişi patron filan değil. Aslında iyi de oldu aradan çekilmekle. Patron Kalyoncu.
    Izci, Abi dedigine göre bir iletisimin var galiba. Biraz bize yardimci olursan cok sevinirim.

-Olayin arkasinda ne var?
    -Niye satiliyor bu hisseler?
    -Kim aliyor, niye aliyor?
    -Plan nedir?

Simdiden tesekkürler

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    İletişimim filan yok. Satan kişiye nezaket icabı abi dedim o kadar, bence aradan çıkması çok iyi de oldu. Borsa bunu olumlu karşılayacağını düşünüyorum. Şimdiye kadar baskı sancısını buymuş diye algıladım, piyasa da böyle algılayabilir. Bence işler yolunda gidiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Bu kişi %9 ile şirkete ortak olmuş yerli bir yatırımcı, hepsi topu tüfeği o kadar. Sattırsın gitsin. Zaten onun yüzünden bugüne kadar baskılandı hisse.

4. Bende hayirli olacagina inaniyorum. Bilgi icin tekrardan tesekkürler

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

5. Satışlar karşılanır önemli olan büyük patronun hisseleri, takaslar önemli bence özellikle yabancı takasları takip edilmeli , yabancı takaslarında azalma olmadığı sürece bu satışların çok bir önemi yok, ancak her ne kadar ortak satışları karşılansa da kısa süre için hissede tekrar bir baskı oluşturacağı aşikar, son altı ayda yabancı para girişi en çok olan hisselerdn olmasına rağmen bu satışlar yüzünden yabancı para girişi oranına göre en az prim yapmış hisselerin başında geliyor kafein, hatta dünkü hisse satışlarında da bu haberin önceden sızmış olabileceğini düşünüyorum... Destek seviyesinden kapattık, tekrar aşağılara bir miktar gelebilir bu haberle,umarım kurumsal bir şirket alır da hisseleri satış 3. Dönem karını baskılamaz

6.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Bu kişi %9 ile şirkete ortak olmuş yerli bir yatırımcı, hepsi topu tüfeği o kadar. Sattırsın gitsin. Zaten onun yüzünden bugüne kadar baskılandı hisse.
    Adamda a grubu imtiyazlı hisse var. Siradan bir yatırımcı değil yani. Bu imtiyazlı hisseleride Kalyoncu ya satarsa o zaman iyi olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Adamda a grubu imtiyazlı hisse var. Siradan bir yatırımcı olabilir. Bu imtiyazlı hisseleride Kalyoncu ya satarsa o zaman iyi olur.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Kalyoncu Verusanın paylarını10 liradan satın aldı. Bunu da aynı fiyattan alacaktır.

8. 27.06.2019 tarihinde 183.333 adet B grubu nama yazılı (imtiyazlı) borsada işlem görmeyen payın tamamı, beher pay başına 10 TL olmak üzere toplam 1.833.330 TL peşin bedelle Ali Cem Kalyoncu almıştı. Yani asıl patron hisseye sahip çıkıyor. Hissenin önünde bu satışın dışında görünen hiçbir satış kalmadı

Sayfa 208/504 İlkİlk ... 108158198206207208209210218258308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •