Special Days Image
Sayfa 243/504 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Piyasasaki lotların 2950 m citide nerden buldunuz o yazıyı?
     Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Sermaye yapısında 6.1 ini sahip an itibariyle merrill kap ta o şekilde yazıyor
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Piyasasaki lotların 2950 m citide nerden buldunuz o yazıyı?

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Kap a girin sermaye yapısı ve ortalık bilgilerine bakın orada göreceksiniz Ali Cem kalyon cu 24 küsur merill 6 küsur ve diğerleri

3. Dostum kafein de de varmısım
     Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Arkadaşlar derinlik görmeden farazi yorum yapmayalım. Merlly paravan şirkettir, o mal taşımaz citi, yatırım finans, deutche, bgc varsa tamam. Merlly bugün 190 satmasaydı. Başkası satardı. Ytd

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ben byraya al sata geldim. Kardeş. Ytd
     Alıntı Originally Posted by urasarp Yazıyı Oku
    Dostum kafein de de varmısım

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. Kfein e bakayım dedim, karelde zannettim kendimi. Oradaki arkadaşlar buradada yazıyorlar

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. ÖGLEN OLDU KİMSELER YOK...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 243/504 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •