Sayfa 304/504 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    Son 3 aylık Takas durumu ;

ALAN

Satan ;

Genel takas durumu ;

3.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Arkadaslar, isfin hissesinin saatlik grafigine bakin, kfeinin izleyecegi yol bence tam olarak bu. Bugun taban kapatmadi ya artik tehlike gecti bana kalirsa. Umarim yanilmam
    Smart’a gereğinden fazla bağımlı duruyor. Smart pazartesi bir taban daha yaparsa, bunun hali yaman olur.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
     Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Smart’a gereğinden fazla bağımlı duruyor. Smart pazartesi bir taban daha yaparsa, bunun hali yaman olur.

Bugün yatırım finansın ağır satışları olmasa ( 550 bin lot ) hisse + bile kapatabilirdi...

5.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    6.35 tl maliyetle hisseye girmiştim. Eskiler bilir. Bu fiyatlara gelecegini tahmin ediyordum ama bu kadar hızlı degil. Hızlı yükselişlerin sonu her zaman böyle olur.

Keşke bu fiyatlara 1 ayda değilde 6 ayda gelseydi kimsenin canı yanmazdı. Bende kademe kademe satıp elimdeki malı bitirmezdim. Son kalanlari bugün açılışta 13.48 den vermek zorunda kaldim çünkü boyle bir düşüşü bekliyordum .

Sizlere naçizane tavsiyem hisseleri diğer hisselerin yükselişiyle değil de kendi dinamiklerine göre ve bilancolarina göre degerlendiriniz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok doğru tespitler.. Hareketlerin sağlıklı olanı zamana yayılmış trendler dahilinde düzelte düzelte yapılmasıdır.
    Smartın hareketi herkesi etkilemeye başladı. Tehlikeli durum..

Batuhan
    Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

6. Logo ile ayni sektordeki bir sirketin fiyatlamasi icin logo iyi bir gosterge iken, en azindan kafeinde strese gerek varmi bilemiyorum.Smartin şuanki bilanco bilgileri ile fazla fiyatlandigi ortada ama belkide ondada hersey normaldir, simdiye kadar eksik fiyatlanmistir...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kafeın yazılım/kalyoncu: 2020 ıcın 6-7 mılyon tl yatırım gorebılırız -bloomberg ht
    08.11.2019
    kafeın yazılım/kalyoncu:temettu konusunda kendı ıcımızde degerlendırme yapıyoruz -bloomberg ht
    08.11.2019
    kafeın yazılım/kalyoncu:2020`ye gırdıgımızde en agırlıklı pazarımız ıngıltere olacak -bloomberg ht
    08.11.2019
    kafeın yazılım/kalyoncu:abd ve avrupalı bırkac yabancı sırketle gorusuyoruz -bloomberg ht
    08.11.2019

8. 11. 60 maliyetle satmıştım bugün sattığım fiyatın da baya altına geldi ama güven vermedi teknik ve temel olarak biraz pismeli diye düşünüyorum kötü demiyorum ama temel olarak haberlerle desteklenmeli güzelim hisseyi kumar masasına çevirdiler

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 304/504 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354404 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •