Sayfa 311/504 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Netaş tavan a gidiyor.Escom hareketli belki buda kıpraşır.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. kimse kalmadı mı ?

Sabır ile devam yola ya sabır

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sabır ile yola devam tabiki sizce bu google türkiyeden çıkma tehdidi bize nasıl yansır istermisiniz bir yazılım yapsın bizim kafein androidin yerini alsın çok mu imkansız sizce sektörde çalışan arkadaşlar

Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Sabır ile yola devam tabiki sizce bu google türkiyeden çıkma tehdidi bize nasıl yansır istermisiniz bir yazılım yapsın bizim kafein androidin yerini alsın çok mu imkansız sizce sektörde çalışan arkadaşlar
    İmkansız diye birşey yok ama direk Google gibi giriş yapamaz, YANİ diye bir yerli arama motorumuz var ama Google'ın veri tabanını kullanıyor. Sadece bu firma işin içine çözüm ortağı olarak dahil edilebilir. Kesin bilgi değildir sadece öngörüdür. Cem kalyoncunun son yaptığı konuşmanın işlevselliği önemli bence, kısacası artık sürece yönetimin dahil olup konuştuklarını hayata geçireceğini beyan etmeli. YTD

Bu arada yeni haber düştü Google'dan beklenen açıklama geldi: Android cihazlar değişikliklerden etkilenmeyecek

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Siz hayal görün, hisseyi t... kağıdına çevirdiler, sağolsunlar bizi çok seviyorlar ya.

Asla Yatırım tavsiyesi değildir.

Hayal gördüğümüz yok, ben 6 larda aldım ve 13 lerde satmadım niye biliyor musun? Hayallere inanmam da ondan... Zararda gösterdiğiniz sabrı azıcık karda iken gösterseniz güzel paralar kazanırsınız.

Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu kadar Smart' a bağlı bir şirket olabilir mi? Bu durumu anlamış değilim. Devamlı yabancılar satıyor da bu hisse buralarda nasıl durabiliyor?

Sayfa 311/504 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •