Sayfa 334/504 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Smartla kıyaslayın Logoyla kıyaslayın ne kadar ucuz olduğunu göreceksiniz. Bence yukarıda verilen fiyatlarda ucuz.Bu fiyatlar en kötü şartlarda benim hedef fiyatım. Borsanın 180000 leri görmesi durumunda ki fiyatları düşünemiyorum bile.Y.T.D.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    İddalı mi hahahaha yapmayın ya valla sıkmayın canımı hub dediğin hisse 3 liradan 30 liraya gitti fonet 1.5 liradan 10 liraya gitti smart 2 liradan 12 liraya gitti

Afedersin kardeş biz pç miyiz
    İnanmayan satabilir veya gerçekçi bulmayabilir ben ederinden bahsediyorum şuan ki ederi bile 20 tl ve üstü bu kağıdın mevcut endeks ve diğer bilişim kağıtlarının fiyatlarına göre
    Sonuç olarak benim vadem çok uzun benim gibi çok yatırımcı var bu kağıtta öyle abuk sabuk hareketler ile dökemezleer bizi Sabır ile bekliyorum hareketleri çok uyuz hep en arkada kalıyor düşerken en önde gidiyor şirketle konuşuyorum sürekli bir çok farklı iş için çalışıyorlarmış daha somut bişey yok diyorlar
    İnananlar ve sabredenler çok kazanacak ama 1 yıl sonra ama 2 yıl sonra
    Yanlış anlaşıldım galiba .. Yıl sonu bilançosunda 20 milyon tl kar iddialı dedim . Yoksa şu anki değeri , hareketleri vb. yorumlarınıza katılıyorum . Allah sağlık ömür versin , beklemeye devam edeceğiz tabi. Bu arada benim yıl sonu beklentim 36 tl dir .Bol kazançlar dilerim.

3.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Yanlış anlaşıldım galiba .. Yıl sonu bilançosunda 20 milyon tl kar iddialı dedim . Yoksa şu anki değeri , hareketleri vb. yorumlarınıza katılıyorum . Allah sağlık ömür versin , beklemeye devam edeceğiz tabi. Bu arada benim yıl sonu beklentim 36 tl dir .Bol kazançlar dilerim.
    Harikasın ortak. Bekleyip göreceğiz.

4. Smart’ın kuyruğu olmaktan kurtulamadı hala. Yazık.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bugün kimler aldı sattı acaba

6.  Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Harikasın ortak. Bekleyip göreceğiz.

Hayırlısı inşallah ..

Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Smartla kıyaslayın Logoyla kıyaslayın ne kadar ucuz olduğunu göreceksiniz. Bence yukarıda verilen fiyatlarda ucuz.Bu fiyatlar en kötü şartlarda benim hedef fiyatım. Borsanın 180000 leri görmesi durumunda ki fiyatları düşünemiyorum bile.Y.T.D.

Oyun yazılımı var mı? Ekmek peynir gibi satılıyor,,,7 yaşındaki çocukların bile ellerinden düşmüyor.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

8. Takaslar

Sayfa 334/504 İlkİlk ... 234284324332333334335336344384434 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •