Sayfa 343/504 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. 17 deyken sattım diyemedin tabi su an dersin. ikiyüzlülük nedir şekil A :D

2.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    uzun vadeciysen 17 den neden sattın?
    11 den 17 e soluksuz gitti kardeş bu düzeltmenin geleceği belliydi zararına asla mal satmayın hele boyle pırlanta bir kağıtta sadece bekleyin

3.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    17 deyken sattım diyemedin tabi su an dersin. ikiyüzlülük nedir şekil A :D
    Sana adam gibi cevap yazdım az kafanı çalıştırda öğren birşeyler

4. Kıl olduğum 2 konu var , birisi uzun vadecilik ! Neymiş bu ?? Kafeinden örnek verelim , 2 günde % 50 gitti , baktım 17 lerde
    debeleniyor , verdim hemen .( kaldı ki ,bunun pili bitti galiba diye yazmıştım . önceki haftada de 18-19 arası yer edinir diye yazmıştım ) olmuyor işte kalmanın anlamı nedir, satarsın yerine koyarsın .Aksi hareket enayiliğe giriyor kusura bakmayın .
    2.si malınızı kaptırmayın mevzusu ! yav sana ne , sen misin cebinin kahyası ??

Ayrıca birileri de zarardayken alay edip laf sokmayı da kınıyorum. Bu kişilere söyleyeceğim tek şey var , eleştirdiğiniz ve alay ettiğnizi hiç bir şeyi başınıza gelmeden ölmeyeceksiniz !

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Kıl olduğum 2 konu var , birisi uzun vadecilik ! Neymiş bu ?? Kafeinden örnek verelim , 2 günde % 50 gitti , baktım 17 lerde
    debeleniyor , verdim hemen .( kaldı ki ,bunun pili bitti galiba diye yazmıştım . önceki haftada de 18-19 arası yer edinir diye yazmıştım ) olmuyor işte kalmanın anlamı nedir, satarsın yerine koyarsın .Aksi hareket enayiliğe giriyor kusura bakmayın .
    2.si malınızı kaptırmayın mevzusu ! yav sana ne , sen misin cebinin kahyası ??

Ayrıca birileri de zarardayken alay edip laf sokmayı da kınıyorum. Bu kişilere söyleyeceğim tek şey var , eleştirdiğiniz ve alay ettiğnizi hiç bir şeyi başınıza gelmeden ölmeyeceksiniz !
    Doğru söylüyorsun yanlız size bir tavsiye vereyim yukarı çıkarken malınızın tamamını satmayın örnek 16.40 17.40 ve son olarak 18 de mal sattım ama hala yüzde 50 malım vardı ya 18 den uçup 20 lere gidecekti ya aşağı düzeltmesini yapacaktı her türlü benim kârım vardı yukarı giderse son kalan mallarında verecektim ki bu aslında hiç istemediğim bir şeydi aşağı gidip sattığım malları yerine koymak çok daha güzeldi şimdi sinir hastası edecek hareketlere girecek bilançoya kadar gidiyormuş gibi yapıp gitmeyecek düşüyormuş gibi yapıp düşmeyecek biraz yatay gidecek kendine yön arayacak taa ki bilançoya kadar bilanço öncesi gene bir tavan bekliyorum bu sefer 20 lira üstü hedefli

6. Her konuşma ve eylem bugüne kadar olan fiyatlamalar ve hareketler için geçerlidir. Bugün gülen yarın ağlayabilir, bugün ağlayan da yarın gülebilir. Paranın tamamını satıp karını/zararını realize etmediğin sürece her şey değişebilir.
    Benim hedefime gelmediği için satmadım, keşke 17’lerden satıp bekleseydim. Düşeceğini biliyordum, ama satmamayı tercih ettim. Sattıktan sonra nereden döner, nereden alsam, erken aldım, geç kaldım stresini yaşamak istemedim. Doğru tercih yapmamış olabilirim, ama bu filmin sonunu bekleyeceğim.Bu hissede uzun vadeciyim, uzun vadecilik yanlış değil, insanlar paralarını arsaya gömüp uzun yıllar bekliyorlar. Yeterince sabrı olan kazanır, yeterki hisse doğru zamanda ve doğru fiyatla alınmış olsun. Yanlış olan bütün portföyünü uzun vade yapmak, bir kısmı ile kısa vadeli işlemler yapmak faydalı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. nerden alsan zarar yazdırı su anda.. sinir harbi başladı geçmiş olsun

8. sanki mal cok degerli de kaptırmayın yazıyorlar nsıradan bir yazılım hisesi. kar gorunce satamamak enayilik kabul

Sayfa 343/504 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393443 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •