Sayfa 344/504 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    sanki mal cok degerli de kaptırmayın yazıyorlar nsıradan bir yazılım hisesi. kar gorunce satamamak enayilik kabul
    Yav milletin içini kararttın !! Kesekağıdı mı bu ? Bak sattğım halde Forumdayım yine .. Kafeinden para kazanmak için girişi çıkışı iyi saptamazsan bekletir , hadise bu .. Düşüşleri sert olur , 19 ödenmişine 11 kar getirmiş bir kağıt .. Daha son çeyreği göreceğiz.
    Bilgilendirme yapacaksanız ,millet okusun öğrensin .. Yoksa bu boş lafların sonu yok .. Yıl sonunda elinde eger kağıt kalırsa , ne kadar saçmalamışım diye yazmanı bekleriz, allah ömür verirse ..
    Forumlar gerçekten bilgi paylaşmalı , herkesin ihtiyacı olan yegane şey bu !

2.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Yav milletin içini kararttın !! Kesekağıdı mı bu ? Bak sattğım halde Forumdayım yine .. Kafeinden para kazanmak için girişi çıkışı iyi saptamazsan bekletir , hadise bu .. Düşüşleri sert olur , 19 ödenmişine 11 kar getirmiş bir kağıt .. Daha son çeyreği göreceğiz.
    Bilgilendirme yapacaksanız ,millet okusun öğrensin .. Yoksa bu boş lafların sonu yok .. Yıl sonunda elinde eger kağıt kalırsa , ne kadar saçmalamışım diye yazmanı bekleriz, allah ömür verirse ..
    Forumlar gerçekten bilgi paylaşmalı , herkesin ihtiyacı olan yegane şey bu !
    yerinde olsam ben de keyifle yazardım haklısın

3. Biraz daha aldık. Hayırlısı bakalım. Elbet yolunu bulacak.

4.  Alıntı Originally Posted by Ankara Yazıyı Oku
    Biraz daha aldık. Hayırlısı bakalım. Elbet yolunu bulacak.
    Bu inişin çıkışı da aynı sertlikte olacak.En dibi kimse bulamaz.Kademeli alım için uygun seviyeye geldi bence.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün credit suiss hç satmadan 218 bin lot almış. Yatırım finans ise 132 bin artıda. İzlenmesinde yarar var....

6. Endeks sıkıntılı olduğu için alım yerinin burası olduğunu düşünmüyorum. Endeksi bahane edip hemen salıyorlar .. 13.20 de desteği var .

7.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    yerinde olsam ben de keyifle yazardım haklısın

moralini bozma, maliyetin nedir bilmiyorum ama sadece biraz zaman ve satıp fazladan alacağın lotlardan oldun hepsi bu kadar !

8. Selamlar
    hayırlı ugurlu bereketli olsun .........

7 den beri elimde hedefim 40 olur olmaz bilemem ben al sat yapamam maliyetim yükseliyor...

ben enayimi oluyorum PARDON ???????????

HERKESE BOL KAZANÇLAR........

Sayfa 344/504 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •