Sayfa 361/504 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,881 - 2,888 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    Bir ihaleden bahsediliyor bu uzaktan erişim ile ilgili devletin bugün duydum hissedeki harekette destekler gibiydi
    dün dediğim gibi kokuyu önceden aldılıar

2.  Alıntı Originally Posted by CARİ Yazıyı Oku
    Hisse fiyatının değerlemesi yapılmış.
    ve Her hisse de olmayan bir durum önemli patron hisseye destek için 70k mal alışı yapmış.

Bu yönteme göre, indirgenmiş nakit akımlarının bugünkü tahmini gerçeğe uygun değeri 70.300.108 TL piyasa değerine ve 6,39 TL birim pay değerine tekabül etmektedir.

smart ve iştirakler hariç....
    Teşekkürler.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Gaza gelip atlamayın sakın .. Elinizde patlatırlar ,benden söylemesi ..

4. Re-pie, teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapacak
    Alim Telci'nin paylaştığı bilgilere göre şirket, 2020 yılında teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.
    Türkiye merkezli bir yatırım şirketi olarak hizmet veren Re-pie, önemli bir haber ile karşımıza çıktı. Re-pie yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Alim Telci'nin paylaştığı bilgilere göre şirket, 2020 yılında teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.

Paylaşılan bilgilere göre 17 milyon dolarlık yatırımın 7 milyon doları içecek sektöründe nesnelerin interneti teknolojisini kullanan bir firmaya yapılacak. Webrazzi olarak edindiğimiz bilgilere göre söz konusu şirket çay ve Türk kahvesi odağında nesnelerin interneti tabanlı bir servis sunuyor.

Yapılacak olan 7 milyon dolarlık yatırım ile birlikte girişimin yüzde 50'sini satın alacak olan Re-pie, söz konusu girişimin adını ise açıklamadı. Kalan 10 milyon dolarlık kısım ise Re-pie'ın yapay zeka, nesnelerin interneti ve siber güvenlik alanlarında hizmet veren girişimlere yatırım yapması için kullanılacak.

Ülkemizde de hızla yayınlan Corona virüs salgınından etkilenmeyeceklerini paylaşan Re-pie yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Alim Telci, doğru girişimleri bulmak için şirket içi kaynaklardan yararlanacaklarını da paylaştı.

Re-pie'ın şu an için toplamda 6 yatırım fonuna sahip olduğunu da ekleyelim. Toplamda 520 milyon TL yani 86 milyon dolarlık bir fon tutarını yöneten Re-pie, yıl sonuna kadar bu sayıyı 1 milyar TL yani 165 milyon dolar seviyelerine kadar artırmayı hedefliyor. Re-pie'ın önümüzdeki dönemde yapacağı yatırımları sizlere aktaracağız.

5.  Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Re-pie, teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapacak
    Alim Telci'nin paylaştığı bilgilere göre şirket, 2020 yılında teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.
    Türkiye merkezli bir yatırım şirketi olarak hizmet veren Re-pie, önemli bir haber ile karşımıza çıktı. Re-pie yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Alim Telci'nin paylaştığı bilgilere göre şirket, 2020 yılında teknoloji şirketlerine 17 milyon dolar yatırım yapmayı planlıyor.

Paylaşılan bilgilere göre 17 milyon dolarlık yatırımın 7 milyon doları içecek sektöründe nesnelerin interneti teknolojisini kullanan bir firmaya yapılacak. Webrazzi olarak edindiğimiz bilgilere göre söz konusu şirket çay ve Türk kahvesi odağında nesnelerin interneti tabanlı bir servis sunuyor.

Yapılacak olan 7 milyon dolarlık yatırım ile birlikte girişimin yüzde 50'sini satın alacak olan Re-pie, söz konusu girişimin adını ise açıklamadı. Kalan 10 milyon dolarlık kısım ise Re-pie'ın yapay zeka, nesnelerin interneti ve siber güvenlik alanlarında hizmet veren girişimlere yatırım yapması için kullanılacak.

Ülkemizde de hızla yayınlan Corona virüs salgınından etkilenmeyeceklerini paylaşan Re-pie yönetim kurulu üyesi ve genel müdürü Alim Telci, doğru girişimleri bulmak için şirket içi kaynaklardan yararlanacaklarını da paylaştı.

Re-pie'ın şu an için toplamda 6 yatırım fonuna sahip olduğunu da ekleyelim. Toplamda 520 milyon TL yani 86 milyon dolarlık bir fon tutarını yöneten Re-pie, yıl sonuna kadar bu sayıyı 1 milyar TL yani 165 milyon dolar seviyelerine kadar artırmayı hedefliyor. Re-pie'ın önümüzdeki dönemde yapacağı yatırımları sizlere aktaracağız.
    1lot hisseye ne kadar net kar payi verecek?

6.  Alıntı Originally Posted by anylife Yazıyı Oku
    1lot hisseye ne kadar net kar payi verecek?
    0.04 hisse başı temettü

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Kafein iştiraklerinden smartiks yazılım 2.340.000 tl lik iş anlaşması yapmış.Kap ta yayınlanmış.

8. Bence en önemlisi bu kötü günlerde patronun hisse geri alım yapması çok değerli...
    Böyle şirketlere ortak olunup ekonomiye ve ülkemize katkı sağlanmalı,
    benim düşüncemdir. yatırım tavsiyesi asla olamaz.
    Benim hayalim Hüsnü Özyeğenin FİNANS bankı gibi müthiş bir değer yaratması....
    Başarılar diliyorum Henüz yavru şirkete....yolu açık olsun....
    ytd.
    Saygılar

Sayfa 361/504 İlkİlk ... 261311351359360361362363371411461 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •