Sayfa 366/504 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Biraz SODA, biraz AKSA satarak 15:00 ile aranızdayım.
    Çift kulplu bir çanak formasyonu var, FRİG vazosuna benziyor.
    Çanak hedefi, ~19.50...

2. maliyet 17.20 napsak bilemedim satsam dusukten fırsat verir mi

cok yuklu girmisiz 7 ye kadar inisinde seyrettik sadece

3. Şaka gıbı tavan yapamadılar bu hacımle..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. selamlar
    isterse yaparlardı tavan taban önemli değil

oyun kurucu %74 halka acıklık oranı mal yememek için

ky dökmek için

veya cok dagınık oldugu için yapmamış olabilirmi ?

5. Dolaşimdaki pay adedi 14.8 milyon sığ tahta sayılır.. Şuan diğer yazılımlara gore ucuz kaldı.. Ama son saniye hareketı muazzamdı 14,43 ten 65 e kadar ne varsa süpürdü..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. SAYIN KWON

Bunda bir sıkıntı var ne oldugunu bilemedim smart 2, tl idi yabancılara satma ihtimali var dı görüşüyoruz fian dendi sonra smart 12 gitti bu 6,70 fiandı 18 gördü geri geldi smart gelmedi dirayetli durdu orantı olmaz ama ikiside aynı kişinin rasyoları farklı ama smart göre hesapladıgım da cok geri kaldı bence diğer yazılımlara göre de aynen cok geri kaldı cokmu yüklü acabada film döndürüyor..

7. Sn gunall er geç gıder yazılım kaybettirmez.. Ardyz de neler kaybettiğimi bilsen takaslara aldanıp yuklu malımı bedavadan vermiştim, sağlam senedı buldun mu yapışacaksın yok ky çokmuş yok bılmem takas dağınıkmış hepsi lafı guzaf.. Yazılımlara gore ucuz kaldıkça ergeç onların yanına çekerler bundan hiç şuphem yok cuma tavana kadar süpürdu mal gelmeyince panikle aşağı çekip verenlerı aldı, kapanışta 22,23 kademe karanlık odada aldılar... Bence burada mal topluyorlar halen yanılabılırımde ama yazılım sektörüyse yatacaksın malın üstüne o almış bu satmış düşmüş çıkmış ilgılenmeyeceksin yoksa asıl yulselışı kaybetme ihtimalin yüksek...

8. Sayın kwon

ardyz devlet desteğini arkasına almış bir şirket hastane sağlık robot yazılımlarını yapacak diye biliyorum
    yanlnız bir sorun var halka arzı cok düşük fiatla yapıldı ama ya patron akıllı yada yanliş bir halka arz oldu bu kadar iyi ise niye 3,80 arz ettiniz kendileride satamıyacak 1 yıl madem kötü 1 yıl sonra nıye tekrar % 15 daha arz ediyorlar.bunda da sorular var ama zaman gösterecek.

11 altına salmadı bende yüklü almıştım 5 gelirse daha cok yüklenecektim ama hedefim yüksek bunda logo fılan gibi düşünüyorum en az ama olurmu olmazmı bakacaz.

Bunda da halka acıklık cok düşük

Sayfa 366/504 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •