Sayfa 368/504 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,937 - 2,944 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Virüs sonrası oluşan yeni durum; firmaları olsun, şahısları olsun herkesi teknolojiyi daha yoğun ve çeşitliliğini de arttırarak kullanmaya itmektedir ve itecektir. Bu nedenle Kfein de doğal olarak bundan payını alacaktır. İlk hedefi; önceki zirvesi olan 18.15, sonrasında ise bu zirvenin Mart ayında gördüğü en düşük değer olan 7.14 seviyesi ile farkı kadar; yani 11.01 kadar üstüne çıkarak 29.16'ya geleceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Virüs sonrası oluşan yeni durum; firmaları olsun, şahısları olsun herkesi teknolojiyi daha yoğun ve çeşitliliğini de arttırarak kullanmaya itmektedir ve itecektir. Bu nedenle Kfein de doğal olarak bundan payını alacaktır. İlk hedefi; önceki zirvesi olan 18.15, sonrasında ise bu zirvenin Mart ayında gördüğü en düşük değer olan 7.14 seviyesi ile farkı kadar; yani 11.01 kadar üstüne çıkarak 29.16'ya geleceğini düşünüyorum, yatırım tavsiyesi değildir...

bu hesaplama Devlet Bahçeli mitinglerindeki hesap gibi değil dimi aradaki fark kadar olması genel durum mudur? bilmediğimden soruyorum

ARDYZ 31 oldu bu hala surungen

3. 7-10 aralıgından ek alım yapmaya nasıl da korkuttular yazık ya uctu gitti

17 maliyetim yeni kara gectim ama her zaman yaptıgım hatayı yapıp mal kaptırmıycam

4. ardyz balon mu acaba

5.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    bu hesaplama Devlet Bahçeli mitinglerindeki hesap gibi değil dimi aradaki fark kadar olması genel durum mudur? bilmediğimden soruyorum

ARDYZ 31 oldu bu hala surungen
    Evet, Ahmet Mergen Hoca'nın teknik analiz programlarında kullandığı formül; tepe-dip farkı tepenin üstüne eklenip yeni tepe seviyesi hesaplanıyor çanak oluşumlarında. Çanağın katlaması olarak da isimlendiriliyor.
    Son düzenleme : zelig; 27-04-2020 saat: 22:40.

6. Ne girdi bunlara da böyle hareket etmeye başladılar? Güya ARD ile hareket ediyormuş izlenimi veriyor ama alakası bile yok. Iyice serefsizligi ele almışlar. Niyetleri sadece korkutmak olsa bu kadar uzamazdı.

7. Ulen diğerleri yazılımda sen ciklet tükanımısın, yazılımların Fk, pd si nerede sen neredesin yada toplayamadın..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. kagıda guvenemiyorum burdan alsak 12 ye cakmayacaklarının garantisi yok ama ARD her gun tavan yuh ya

Sayfa 368/504 İlkİlk ... 268318358366367368369370378418468 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •