Sayfa 378/504 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,017 - 3,024 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    gecen seneki ilk çeyrek konsolide rakamı kactı acaba bilen?aşırı baskılanıyor bu kagıt ya
    3.891.036 tl.

ardyz açıkladı 6,5 trl bizim kafein 5,5 gibi açıklar kafein yazılımın en düşük hissesi

3.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    ardyz açıkladı 6,5 trl bizim kafein 5,5 gibi açıklar kafein yazılımın en düşük hissesi
    İştiraki SMART da vergi dairesine gayet iyi rakam bildirdi ve ustelik her ikisininde bilançosu daha iyi gelecek ama hisseyi biraz daha baskılarlar çünkü %75 i halka açık ve bedava peynir sadece fare kapanında. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

4.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    Bilanço bana göre çok güzel konsolide 4.7 milyonlar buraya smart dan gelem kar hariç smarttanda 2 mil gelirse 6.5- 7 milyon kar açıklar bu şirketlerde asıl karın son çeyrek geldiğini düşünürsek çok güzel bilanço
    Gelir tablosunun hiç bir bir özelliği yok ! Her sene ortalama bu rakamları getiriyo zaten çeyreklerde .. 2.çeyreğin normal olarak daha kotu olacağını varsayarsak sene sonu yine odenmişi kadar kar getireceği beklenebilir. Ben beğenmedim , fiyat da tevekkeli değil adım atamıyo yukarı ..

5.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Gelir tablosunun hiç bir bir özelliği yok ! Her sene ortalama bu rakamları getiriyo zaten çeyreklerde .. 2.çeyreğin normal olarak daha kotu olacağını varsayarsak sene sonu yine odenmişi kadar kar getireceği beklenebilir. Ben beğenmedim , fiyat da tevekkeli değil adım atamıyo yukarı ..
    Demek ki bundan sonra sizin yorumlarınızın çok da bir kıymeti harbiyesi olmadığı anlaşılmıştır. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

6. 17.50 lerden 16.00 lara düşüp sonra 16 dan 16.5 olunca yukseldimi oluyor.,
    malıyetim 17.20 sonucta zarardayım.
    beni tatmin edecek fiat 22 üzeri.

7. Ne orsp.. Bi kağıt bu.

8. Küçük bi miktar alıp izledim bugün.. Yaklaşılacak kağıt değil , adamı cin çarpmışa çevirirler.. Endeks hisselerinden ayrılmamalı..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 378/504 İlkİlk ... 278328368376377378379380388428478 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •