Sayfa 387/504 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,089 - 3,096 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. smart hisse satısından 60 m kasaya girecek. bilanco beklentisinden dolayı ucuyor kagıt

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    smart hisse satısından 60 m kasaya girecek. bilanco beklentisinden dolayı ucuyor kagıt
    80 küsür milyon girecek olmalı smart hisse satışından sadece.

4.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    80 küsür milyon girecek olmalı smart hisse satışından sadece.
    60 Milyon yazan arkadaş kâr olarak bakmış olaya, 25 milyona alıp 85 milyona sattı gibi düşünürsek, 60 milyon kâr oluştu. Kendi faaliyetlerinden gelen kâr 30 gibi olabilirse(bu yıl pandemiden dolayı yazılım şirketlerinde iyi kâr bekliyorum) 90 milyon kâr elde edebilir, zaten bu cazibe Citibankı tahtada bulunduruyor. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın

5.  Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    60 Milyon yazan arkadaş kâr olarak bakmış olaya, 25 milyona alıp 85 milyona sattı gibi düşünürsek, 60 milyon kâr oluştu. Kendi faaliyetlerinden gelen kâr 30 gibi olabilirse(bu yıl pandemiden dolayı yazılım şirketlerinde iyi kâr bekliyorum) 90 milyon kâr elde edebilir, zaten bu cazibe Citibankı tahtada bulunduruyor. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın
    Bu haftaki alımlar da çok güzel. Muhtemel yeni iş ilişkileri ve bu parayla yapılacak muhtemel yatırım da beklentileri artırıyor sanırım. Bilmukabele sayın denetmenengin, sevgiler.

6. bir hayırsever de şu tahtada kimin topladıgını yazsa.. 18 lerden yaptıgım az bi kar satısını 19. 50 den geri alarak taclandırdım :DDDD

artık satmayayım madem.

7.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    bir hayırsever de şu tahtada kimin topladıgını yazsa.. 18 lerden yaptıgım az bi kar satısını 19. 50 den geri alarak taclandırdım :DDDD

artık satmayayım madem.
    Ben İŞ CEP kullanıyorum,hissenin ayrıntıları mevcut, analiz bölümü kısmını tıklarsanız en büyük 5 alıcı ve satıcı var. Son dönemde CİTİBANK alıyor 1 milyon lotu gecti, diğer kurumlar alıp satıyor, en büyük pay İş bankası nda o da %15 gibi, yani takasları çok dağınık, o kaleme bakarak bir yere varmak zor. Şu anda elimizdeki en önemli veriler, pandemi dönemini yazılım sektörü iyi geçiriyor, 60 milyonluk satışı var, teknik göstergeleri iyi. Kamuya aktarılan bilgileri bu ama bilmediklerimiz olabilir. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın

8. hissetmiştim bu kagıdın is yapacagını. 7 tl den varı yogu satıp almak lazımdı 5 tl ye iner ordan alırız dedik almadık ek takviyeyi

hayırlısı artık

bence logodan iyi bir şirket olur bu. tabi yönetimi iyi olmalı

temettü vermesi iyi

logo 82 tl yi gördü

Sayfa 387/504 İlkİlk ... 287337377385386387388389397437487 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz