Sayfa 406/504 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. şirkette kar durumu az çok bir ay önce belli olmuştur. bu vatandaş neden bu kadar bekledi satış için.daha yükseğe satabilirdi. barbo bey arkadaşıma katılıyorum.algı yönetimi olabilir. bende beklemekten yanayım. kokusu çıkar nasıl olsa.bu kadar parayı ne yapacaklar. ytd.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

3.  Alıntı Originally Posted by yavuzby Yazıyı Oku
    Takas durumunu da atarmısınız tşk

4. Aveva, endüstriyel yazılım şirketi Osisoft'u 5 milyar dolara satın alıyor

İngiliz endüstriyel yazılım şirketi Aveva Group Plc, Kaliforniya merkezli Osisoft'u 5 milyar dolara satın almakta anlaştı.

Aveva, anlaşmanın yaklaşık 4.4 milyar dolarlık kısmının bilanço ve 3.5 milyar dolarlık
    hisse ihracı ile finanse edilerek nakit olarak ödeneceğini bildirdi.

SoftBank Group Corp. ve kurucusu J. Patrick Kennedy'nin ailesinin yanı sıra % 5 hisseye sahip Mitsui & Co., Ltd'nin ortak sahibi olduğu Osisoft, ürünlerini kamu hizmeti şirketlerine ve petrol ve doğalgaz endüstrisine satıyor.

darısı bizimkinin başına...diyelim...
    Yönetim son zamanlarda yapılan işlemlerle itibarını kaybetmiştir...
    İtibarını kaybeden şirketlerin sonu genelde iyi bitmiyor...
    ytd.
    Saygılar...

5. "CASH TO CASH" bir nevi...Bir zamanlar şirketin biri hisseleri ele beçirdiğinde ucuza
    aldığında bu lafı etmişlerdi.
    Yani yatırdığımız yatırım kadar para zaten nakit olarak şirkette mevcut...
    gerisi bedava....
    Benim beklendim bir bedelsiz olacağı yönünde....ihale vs... girebilmek için güçlü sermaye yapısı...
    Bedelsiz benim için çok anlamlı gelmiyor.. hisse fiyat artışı için ama borsa da bu fiyatlanıyor...( ha 200 TL ha 4 tane 50 TL)

özkaynaktaki artışa dikkatinizi çekmek isterim...

"Aynesi iştir kişinin lafa bakılmaz...."

Yatırım Tavsiyesi Değildir....
    Saygılar...

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Doktas sayfasında togg projesinde bıze iş cıkablir filan yazmişlar. Kafeine ekmek cıkarmı peki?

AGS2-W09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 406/504 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •