Sayfa 426/504 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    20000 lotu sildi abim, dalga geçmek için sanırım? Geri yazarsa da şaşırmam...
     Alıntı Originally Posted by amiem Yazıyı Oku
    Ne vstsndaşı patronun ta kendisi .
    Hisse yükselecek diye ödü patlıyor.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Finans sağlam alım yaptı. Bakalım gerisini getirecek mi. Top onda artık.

2. Şu 18,50 leri geçersek iyi olacak. Cuma dan beri çarpıp çarpıp , geri dönüyoruz

Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Seanslık grafikte "Golden Cross" gerçekleşti bugün, yani 50 seanslık basit hareketli ortalama 200 seanslık basit hareketli ortalamayı yukarıya kesti, bakalım hareketi başlatacak mı...
    Az da olsa etkisini gösterdi sanırım. (Golden Cross)

4. twitter deki bir yorumda gördüğüm kadarıyla qnb finans yatırım, kafein in hedef fiyatını 25 tl. olarak belirlemiş. ama doğru mu bilemiyorum. aslında bana göre bu fiyatta olmalıydı. artık paranoyak olduğumuzdan şüpheyle yaklaşıyoruz. ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Az da olsa etkisini gösterdi sanırım. (Golden Cross)
    Seanslık Golden Cross olmaz bunu kim nerede yazmış görmüşseniz benden selam söyleyin.Hadi bitcoindi ya da euro dolar paritesiydi falan ölçüsü olmayan bir şeyde olsa anlıcam Kfeinde adam günlükte golden cross olsa bile onu görüp iş yapmaya kalkışanı yamultuyor- yamultmuş grafik orada.

Yok ak yatırım raporu yok Qnb listesi piyasada bu kadar acemi varken zaten borsacı olan patronun işi iş.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

6. Tahtada milletin üzerine oynadıkları çok belli. İstemediğinin elinden malını alıyorlar

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Seanslık Golden Cross olmaz bunu kim nerede yazmış görmüşseniz benden selam söyleyin.Hadi bitcoindi ya da euro dolar paritesiydi falan ölçüsü olmayan bir şeyde olsa anlıcam Kfeinde adam günlükte golden cross olsa bile onu görüp iş yapmaya kalkışanı yamultuyor- yamultmuş grafik orada.

Yok ak yatırım raporu yok Qnb listesi piyasada bu kadar acemi varken zaten borsacı olan patronun işi iş.
    Ben ömrümde Golden Cross'a göre işlem yapmadım. Ayrıca neden olmuyormuş onu da anlamadım. Kontrol bile etmedim sadece arkadaşın yazısını alıntıladım. Rapor ya da liste, onun cevabını da o mesajı yazana verin lütfen... Acemi olarak kimi değerlendirdiniz bilemiyorum. Ama hissenin yükselmemesi bayağı bir canınızı sıkmışa benziyor. Ben böyle anladım. Doğru ya da yanlış !!!

8.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ben ömrümde Golden Cross'a göre işlem yapmadım. Ayrıca neden olmuyormuş onu da anlamadım. Kontrol bile etmedim sadece arkadaşın yazısını alıntıladım. Rapor ya da liste, onun cevabını da o mesajı yazana verin lütfen... Acemi olarak kimi değerlendirdiniz bilemiyorum. Ama hissenin yükselmemesi bayağı bir canınızı sıkmışa benziyor. Ben böyle anladım. Doğru ya da yanlış !!!
    Estagfurullah sizi birşey ile itham ederek yazmadım o yazıyı.Yazdığım yazı ortaya bir yazıydı.Acemi den kasıt buradan herhangi biri değil.Sonda belirttiğiniz düşüncenize saygım var ama yanlış.Hayırlı bol kazançlar dilerim.

Golden cross çok değerli bir kavram bunu seanslık grafike indirgemek önemsizleştirir.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Sayfa 426/504 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •