Sayfa 429/504 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Haftalık 18,38 ve üzeri, aylık 18,74 ve üzeri kapanış yapmamız lazım...
    Haftalık hedefi tutturamadık...

2. Endeksin düştüğü bir hafta hedefin tutmaması normal, peki Kfein endeks hissesi midir, değildir, Kfein bunun farkında mıdır, değildir. Son 2 günkü hareketleri umut verir ve bilanço hareketi gibi durmakla beraber iyi bir bilanço getirme ihtimali var mıdır, yoktur peki iyi bilanço getirmesi için pek çok sebep var mıdır, maalesef vardır.

3. Micro Focus Virtual Realize Tour '20 Etkinliğine Davetlisiniz! 21 Ekim Çarşamba 10:00

Kafein Yazılım’ın Ana Sponsor olduğu Micro Focus’un düzenlediği yılın en kapsamlı Sanal etkinliği 21 Ekim Çarşamba günü “Micro Focus Virtual Realize Tour ‘20” gerçekleştiriliyor.

Tüm Sektörlerin Duayenleri burada Üretimden Perakendeye, Finanstan Telekoma .

Micro Focus yöneticileri, ürün uzmanları, iş ortakları ve müşteriler tarafından hazırlanan sunumlar, sektörünüze yönelik hazırlanmış bire bir çevirim içi toplantılar ve ürün tanıtım toplantılarına sizleri bekliyoruz.

4. Topic niye bu kadar sessiz!! Andaval robotlar tahtayı biçmeye devam ediyor

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Topic niye bu kadar sessiz!! Andaval robotlar tahtayı biçmeye devam ediyor
    Sanırım biraz demoralize oldum... Ama sessizlik iyidir

6.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Sanırım biraz demoralize oldum... Ama sessizlik iyidir
    Keyifler kötü tabi. Bir yandan fakirleşiyoruz( dolar-euro) bir yandan da borsada tokatlıyorlar. Bugün double oldu

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Ben ALCTL'de çok zorlanmıştım formasyon başlangıcından itibaren 18. gününde tepki vermişti. Ama ben o kadar dayanamamış stop olmuştum. Aynı hatayı KFEIN'de de yapmak istemiyorum. KFEIN'de ise formasyon başlangıcından itibaren 20. bardayız (günlük olarak). Tek fark ALCTL eksi pozisyondan tepki vermişti. KFEIN artı pozisyonda. Sabır yaaa sabır...
    Evet KFEIN'de formasyon bozuldu, tıpkı ALCTL'de olduğu gibi. Bakalım bu fiyatlarda kaç gün tutabilecekler?

8. Devre kestirmek için boş kademeye satış yapan robotlar !!!

Sayfa 429/504 İlkİlk ... 329379419427428429430431439479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •