Sayfa 433/504 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by amiem Yazıyı Oku
    Şunuda haber olarak KAPa gönderen firmaya ne demeli bilemedim.

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Test ediyor vatandaş çünkü bir haber gönderirsem ne olur ne olacak diye.Kim ne tepki veriyor ne kadar takipte diye.Ben haberi bile okumadan kopyaladım buraya sonra okudum.İyi şeyler dememeli onun zaten tartışılacak bir tarafı yok.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Kurumsal yabancı yatırımcılar için kapıyı aralamış
    Nesi kötü ben bilemedim.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Kabaca 16,40 “ al “ vermiş. Devamında net %10 kar şansı tanımış. Hadi tepeyi bulamayız ama net kazanç tanımış
    Bu formasyon için % 10 yeterli değil.

4. UN Global Compact ilgili sayfasından:

Katılmanın faydaları:

1. 160'tan fazla ülkede neredeyse her endüstri sektörünü ve boyutu temsil eden BM Küresel İlkeler Sözleşmesi katılımcılarıyla benzeri görülmemiş ağ erişimi
    2. En iyi uygulamaları ve ortaya çıkan çözümleri paylaşmak için çeşitli paydaşlarla ortaklıklara erişim
    3. En iyi uygulama kılavuzu - 15 yıllık başarılar üzerine kurulmuştur
    4. Araçlar, kaynaklar ve eğitimler
    5. 85 ülkede Yerel Ağ desteği
    6. Birleşmiş Milletler'in ahlaki otoritesi, bilgisi ve tecrübesi

5.  Alıntı Originally Posted by mecosansey Yazıyı Oku

Kurumsal yabancı yatırımcılar için kapıyı aralamış
    Nesi kötü ben bilemedim.
    Kötü bir şey değil ama yatırımcı için kısa vadede bir artısı yok, firmaya bir kültür kazandıracağı kesin ama mesela Twitter da her gün edilen küfürleri engellemeside beklenemez 😀... Patron hem borsacı hemde yazılımcı, o yüzden yatırımcı beklentisi ile uygun zamanlı bir yükseliş beklemek hayal olur, geçen yıl değerinde hatta birazda pahalı buluyordum ancak bu yıl enflasyon ve şirketin büyümesi, smart satışından gelen nakit vs. sebeplerle cazip hale geldi diyebiliriz ancak ucuz olmak yükselmeyi garanti etmiyor,ayrıca sektördeki diğer şirketlere göre de fiyat düşük kaldı mesela logo yüzde 1 prim yaptığında farkı kapatmak için kafein en az yüzde 5 prim yapmalı, mevcut durumda bu kadar ucuz kalmak yoğun ky ilgisine maruz bırakıyor ve bu dezavantaj aslında, muhtemelen her yükselişte ky acaba bu sefer yürür mü diye alıma geçiyor ve hissedeki robotlara yem oluyor, ben şahsen portfoyün yüzde 20 si ile trade ediyorum ve mantığıma ters gelen her işlemde para kazandım, biliyorum ki bu hissede normal düşünerek kazanmak kolay değil, bildiğim tek şey buralardan alıp hiç izlemeden bekleyenler belli bir vadede büyük ihtimalle iyi bir kar elde edecektir, 3. Çeyrek bilanço karlılıkda yükselme bekliyorum, sebebide 2. Çeyrek deki sabit giderler bu çeyrek de olmayacaktır, ayrıca geçmiş yıllarda 4. Çeyrek cironun ve karın diğer dönemlere göre yüksek olduğu çok net görülüyor, bakalım bu gelenek bu yılda devam edecekmi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Işık Ökte'nin sektör ve hisse değerlendirmesi:

https://www.youtube.com/watch?v=hj5PG2Snsbc

Sayfa 433/504 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •