Sayfa 445/504 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. KAP: KFEIN [ ] KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş. Finansal Duran Varlık Edinimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/889859

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesinin %11'ine karşılık gelen 3.781.250 adet borsada işlem görmeyen statüde pay, pay başına 18,90 TL bedelle 71.465.625 TL karşılığında (40.000.000 TL peşin, kalan 31.465.625 TL ise 31 Ağustos 2021 vadeli olarak) Borsa dışında satın alınmıştır.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Holding olacak inşallah. Papillon yüzde 11 i alınmış

Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 24.11.2020 tarihli kararı doğrultusunda,

Papilon Savunma Güvenlik Sistemleri Bilişim Mühendislik Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesinin %11'ine karşılık gelen 3.781.250 adet borsada işlem görmeyen statüde pay, pay başına 18,90 TL bedelle 71.465.625 TL karşılığında (40.000.000 TL peşin, kalan 31.465.625 TL ise 31 Ağustos 2021 vadeli olarak) Borsa dışında satın alınmıştır.
    Yakında holding olursa şaşırmam . Ama fiyatının artacağını görecek miyiz bilemiyorum? Bu kadar umıtsuzluk aşılamasından sonra yarın tavan serisine başlarsa da şaşırmam.

Not : yazılanlar geyiktir. Alım satım tavsiyesi değildir.

3. Ufurukten teyyareden şirket alımı o kadar para papilonun %11 ine bağlanır mı

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Parayı çar çur etmişler bence. Ya da işin icinde başka isler var.

1 sene önce 5 tl den halka arz olan şirkete 1 sene sonra 19 tl vermek hiç mantıklı gelmedi bana.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Papillon borsa fiyatı 22 liranın üstünde

Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Parayı çar çur etmişler bence. Ya da işin icinde başka isler var.

1 sene önce 5 tl den halka arz olan şirkete 1 sene sonra 19 tl vermek hiç mantıklı gelmedi bana.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Halka arz fiyatı ok. Ayrıca yaklaşık yarısını 10 ay sonra ödeyecekler. Papilllon da sektörü itibariyle önemli şirketlerden. Ben sizin gibi olumsuz düşünmüyorum. İyi şeyler oluyor gibi

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Küçük yatırımcı muhabbetidir

6. Ben bu alım satımı güler yatırımın rtalb hissesini alışına benzettim

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatı ok. Ayrıca yaklaşık yarısını 10 ay sonra ödeyecekler. Papilllon da sektörü itibariyle önemli şirketlerden. Ben sizin gibi olumsuz düşünmüyorum. İyi şeyler oluyor gibi

Kim derdi ki rtalb nin yüZde 10 gibiydi ( yanlış hatırlıyor olabilirim. Ancak 10 veya 11 di galiba) güler yatırım alınca ne olacak denmişti? Ama ne oldu? Rtalb nin be güler yAtırım holdingin geldiği yerler ortada.

Kafein in satın aldığı firmalar hep güvenlik savunma sektöründen. Papillon bu sene cirosu düştüğü için karlılığı çok iyi görünmeyebilir. Ancak devletten 2021 senesinde iyi bir güvenlik savunma ihalesi almayacağını küm bilebilir? Cirosu normal seviyesine geldiğinde karlılığı da çok iyi yerlere gelebilir.

Ben satın alınan iki firmanın da belli hedefler doğrultusunda alındığına inanıyorum. Çünkü her ne kadar sahibine kızsam da kafeinin sahibi de çok iyi bir borsacı. Tıpkı hedef girişimin sahibi gibi. Hedefin sıfırdan nerelere geldiğini görüyoruz. Kafein de yaş tahtaya basacak bir patrona sahip değil.

İyi olacak inşallah

7. "The Biometric system market size is projected to grow USD 36.6 billion in 2020 to USD 68.6 billion by 2025"
    Biyometrik sistem pazar büyüklüğünün 2020'deki 36.6 milyar dolardan, 2025'e kadar 68.6 milyar dolara çıkacağı öngörülüyor.
    Papilon ile önemli bir pazara daha girdik...

8.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    "The Biometric system market size is projected to grow USD 36.6 billion in 2020 to USD 68.6 billion by 2025"
    Biyometrik sistem pazar büyüklüğünün 2020'deki 36.6 milyar dolardan, 2025'e kadar 68.6 milyar dolara çıkacağı öngörülüyor.
    Papilon ile önemli bir pazara daha girdik...
    Meselede bu zaten, böyle bir pazarda papilon un 9 aylık cirosu 900 bin usd, bizim buradaki küçük esnaf bile işler iyiyken yapıyor o ciroyu 😀, neyse iyi diyelim iyi olsun, en azından geleceği parlak.

Sayfa 445/504 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •