Sayfa 469/504 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,745 - 3,752 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    KAP DUYURUSU
    Özel Durum Açıklaması (Genel)
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Şirketimizin Siber Güvenlik alanındaki büyüme stratejileri doğrultusunda Siber Güvenlik ve Bilgi Güvenliğini destekleyici yerli ve milli
    projelerin geliştirilmesi, yeni sinerjilerin temini, rekabet avantajının yakalanması, yeni müşteriler kazanılması ve global bir oyuncu
    olma hedefiyle, siber güvenlik ürünlerinin bünyemize katılması için ilgili taraflarla görüşmelere başlanmıştır. Gelişmeler kamuoyuyla
    paylaşılacaktır.
    Bu siber haberiyle bu şirketin de önü açılacak, Karel'den sonra bunu da takibe aldım.
    Haberin zamanlaması kötü oldu, yoksa daha iyi tepk verebilirdi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu siber haberiyle bu şirketin de önü açılacak, Karel'den sonra bunu da takibe aldım.
    Haberin zamanlaması kötü oldu, yoksa daha iyi tepk verebilirdi.
    2021 yilinda bu hisse 1.5 milyar piyasa degerine ulasmasin bu beyni cikarir atarim.

3. Kötü döneme denk geldi güzel haberleri yazık oldu 50₺ olurdu

4. Siber haberi de bu hengamede kayboldu gitti, hisse haber öncesi fiyatına geri geldi.
    Dün Kront düşünce bu da kendisine vazife çıkartıp %5'e yakın düştü, o da siberci ama 60-70 lerde.
    Neyse bu haberi uzun vadede satın alacak bir gün.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Siber haberi de bu hengamede kayboldu gitti, hisse haber öncesi fiyatına geri geldi.
    Dün Kront düşünce bu da kendisine vazife çıkartıp %5'e yakın düştü, o da siberci ama 60-70 lerde.
    Neyse bu haberi uzun vadede satın alacak bir gün.
    Önceki gün de +8 yakıp +2 falan mı ne kapatmıştı. Paylaşmayı sevmeyen patron hisselerinden uzaklaşmak gerek aslında ama potansiyeli de var uzunnda kesin kazanirmali

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Önceki gün de +8 yakıp +2 falan mı ne kapatmıştı. Paylaşmayı sevmeyen patron hisselerinden uzaklaşmak gerek aslında ama potansiyeli de var uzunnda kesin kazanirmali
    Çok sığ hisse, ufak bir lotla canını okuyorlar.
    Büyümeye çok hevesli bir şirket.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çok sığ hisse, ufak bir lotla canını okuyorlar.
    Büyümeye çok hevesli bir şirket.
    Aslında haber çok güzeldi. İstense ucururlardi. Bilemedim. Ky gelmesin isteniyor sanki. Çok net yani. Ama bence de gelecek bu tarz hisselerde. Maliyetim 29. Ama problem değil.

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aslında haber çok güzeldi. İstense ucururlardi. Bilemedim. Ky gelmesin isteniyor sanki. Çok net yani. Ama bence de gelecek bu tarz hisselerde. Maliyetim 29. Ama problem değil.
    Şimdi haber ile ilgili gelişmeleri takip edeceğiz, ama açıkçası olumlu gelişmeler gelinceye kadar hissenin biraz yol almasını ben de bekliyordum.
    Gürüştükleri taraflar kimler, globa bir oyuncu olacağız derken yabancı ortaklık mı beli değil, netleşmesini bekleyeceğiz artık.
    Karel de var bende, onda da epey beklentilerimiz var, beklyiyoruz.
    Son düzenleme : bawer; 14-04-2021 saat: 17:40.

Sayfa 469/504 İlkİlk ... 369419459467468469470471479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •