Sayfa 478/504 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Hasılat, EFK vs. hepsi iyi, yatırım faliyetindeki (Papil) 28.497 m zarar olunca hepsini yok etmiş.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Kalyoncu : 2021 'i 40 milyon faaliyet karıyla kapatmayı düşünüyoruz.

3. Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    %51 Bağlı Ortaklığımız Karmasis Bilişim in Azerbaycan da Kurulacak Olan Karmasis Azerbaycan MMC Şirketine İştiraki Hakkında
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimizin %51 Bağlı Ortaklığı Karmasis Bilişim Çözümleri Tic. A.Ş. tarafından, Siber Güvenlik konusunda faaliyet gösterecek ve "Azerbaycan, Bakü Nizami Caddesi 92. Arena" adresinde kurulacak olan 10.000,00 USD kuruluş sermayeli "Karmasis Azerbaycan MMC" şirketine %20 oranında iştirak edilerek kurucu ortak olunmasına karar verilmiştir.

kimse kalmamış, ky bezdirdiler.

4. Bilişim sektöründen 10 yılın gelir rekoru

Bilişim 500 Araştırması’na göre 2020, son 10 yıldaki en yüksek TL geliri ve en yüksek büyümenin gerçekleştiği yıl oldu. Son 10 yılda sektör gelirleri yüzde 179 büyüdü, 2020 yılında sıralamaya 93 yeni şirket girdi.

https://www.dunya.com/sektorler/bili...-haberi-631787

5. Papile neden ortak olduk biz? Resmen iş yapamayan batık bir şirket. Papil 2020 yıl sonu değerlendirmesinde neler yazmışlardı neler. Eeeee? Sonuç tırt.

6. Maalesef, seçtikleri değerleme yöntemi ile Papilon'u bilançolarında borsa fiyatı üzerinden değerlediklerinden, Kfein finansallarının güzelliğini maskeliyorlar. Bu ancak kağıdı baskılamak ve kağıt toplamak amacıyla yapılabilir. Eninde sonunda Papilon'un borsa fiyatı da artacak ve mazeretleri kalmayacak, güzel günler gelecektir. Yatırım tavsiyesi değildir, düşüncelerimdir...

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hasılat, EFK vs. hepsi iyi, yatırım faliyetindeki (Papil) 28.497 m zarar olunca hepsini yok etmiş.

diyelim ki paapilllonu 18 küsürden pahalı almışsın,bu firma 14 küsürlerden borsada alınıp satılan firma değil mi..alırsın dolaşımdaki 17milyon lotton istediğin kadar,alım satım bildirimi yollamak çok zor değildir,sen de biz de bu manyak bilanço kaleminden kurtulmuş oluruz.bu kadar basitken acaba neden yapılmıyor bu...

8.  Alıntı Originally Posted by hoca59 Yazıyı Oku
    diyelim ki paapilllonu 18 küsürden pahalı almışsın,bu firma 14 küsürlerden borsada alınıp satılan firma değil mi..alırsın dolaşımdaki 17milyon lotton istediğin kadar,alım satım bildirimi yollamak çok zor değildir,sen de biz de bu manyak bilanço kaleminden kurtulmuş oluruz.bu kadar basitken acaba neden yapılmıyor bu...
    Ben de anlamadım ve şirkete sordum, yatırımcılarızı kasten zarara sokmak için mi böyle yanlış bir iş yaptınız diye sordum.
    Yok efenim, o şirket şöyledir, böyledir dediler, hakkımı helal etmiyorum şahsen.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 478/504 İlkİlk ... 378428468476477478479480488 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •