Sayfa 52/504 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 409 - 416 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Duhul:Feb 2017Gönderi:399

Güzel ülkeme , ülkemin güzel insanlarına Merhaba,
    Ben Müslümanım , dindarım diyen güzel insanlar ; cebinizde , kasanızda , yastığınızda döviz varken nasıl secdeye gideceksin ? Hangi yüzle ; doğrulukla samimiyetle, çelişkiyle dua yada beddua edeceksiniz ?
    Ben Milliyetçiyim , vatanseverim , ülkem için canımı veririm, diyen güzel insanlar ; cebinizde , evinizde , saklınızda dövizler varsa nasıl , hangi samimiyetle , düşünceyle , çelişkiyle , gafletle ülken için canını vermiş olacaksın ? Nasıl milliyetçilik , vatanseverlikle ?
    Ben solcuyum, sosyal demokratım diyen güzel insanlar ; ceplerinizde , gizli saklılarınızda döviz varken , nasıl konuşacaksınız , emperyalizme , sömürüye karşı hangi yüzle ve samimiyetle mücadele edeceksiniz, nasıl inandırıcı olacaksınız ?
    Halkların kardeşliği diyen , adaletten , eşitlikten, demokrasiden yana olduğunu emperyalizme sömürüye karşı olduğunu söyleyen güzel insanlar ; cebinizde , yastığınızda ,evlerinizde döviz varken nasıl halkın haklarını koruyacaksınız ? Ne kadar gerçekçi samimi olabilir ?
    Evet. Güzel ülkemin tüm güzel insanları ; Bugün için ülkemize karşı büyük bir kirli savaş ve saldırı var ! Bu saldırının en büyüğü de insanlarda korku, panik oluşturacak ve onları kendi doğrultularında koyun gibi ve bir kılıç gibi kullanacakları yönlendirecekleri ALGI operasyonu KRİZİ ! dir. Lütfen bu oyuna ve tuzağa düşmeyelim.. Akılla , bilgiyle hareket edip bu oyunları tersine çevirelim , bozalım...
    Unutmayalım. BİR TANE TÜRKİYE VAR VE HEPİMİZE YETER !...TÜRKİYE VARSA BİZ DE VARIZ.. An ve gün birlik olma birlikte hareket etme günü. Daha fazla geç kalmadan.Hemen şimdi evet... YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Ben 2020 'lerde bekliyorum logo 4 sene surundurmustu hadi buda iki sene surundursun😁
    keşke dolarım olsa da satıp kfein e gömsem.
    elbet bu kriz süreci atlatılacak.

3. Tahminim bu yıl 5-10 arası top cevirir gider gelir.cift hane zor görünüyor 3 çeyrek bilanço çift hane olursa ozaman farklı düşünürüm. ama ben nikahı kiydim sayılır maliyet 7.20.bakalim nezaman kara geceriz😁.Ytd

4. Bugun hissenin 6 yi geçmemesi için baya çalıştı pala 30 k.birara set koydu.25 k.ile kapadı dükkanı.

5. Günün pastası.

6. Haftalık pasta.capital malı goturuyor

7. BİR MAAŞ DEVLETİME

Devletimiz hesap numarası versin.Herkez ekonomisine göre hazineye yardım etsin.Güney Kore savaştan sonra bu uygulamayı yaptı ve ekonomisi düzeldi.Babayla evladın arasında gurur olmaz.Başta milletin vekilleri birer maaşını bağışlasın sonra bürokratlar halka önder olsunlar. Türkiye Cumhuriyeti'nin halkı 1 ayda 100 milyar dolar bağışlar.Devlet halkına halk devletine sahip çıkmalı.Devletlerin en güçlü müttefikleri halklarıdır.Kahrolsun abd, kahrolsun emperyalistler.
    Allah ülkeme ve milletime zeval vermesin.

Haydi ne dersiniz...?

Sayfa 52/504 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •