Sayfa 53/504 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. arkadaşlar dün almanya türkiyenin ekonomik refaha kavuşmasını istiyorum dedi..bu cümlenin anlamı ben türkiyeye bu zor durumda yardım edecem demektir...bu açıklamadan sonra endeks toparladı dün ve bu gün de endeks artılı oldu...ayrıca bunun etkisiyel bu gün de dolar sert düşüyor...

tüm bunları alta alta koyduğumuzda endeksin düzeltmesinin bittiğini ve artık döviz bazında hisselerin ucuz kalmasından dolayı ralli sürecine girme ihtimalini büyük görüyorum...bu bağlamda kafeinin de düzeltmesi dün bittiğinden tekrardan sert alış tepkisi üretmesi ihtimali yüksektir...daha bir kaç gün önce bile 7,82 yi gören hisse yüzde 30 civarında sert düştü...bu düşüşün olası tepkisi de sert olacaktır...ben bu sıralarda kafeini alış için uygun görüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar dün almanya türkiyenin ekonomik refaha kavuşmasını istiyorum dedi..bu cümlenin anlamı ben türkiyeye bu zor durumda yardım edecem demektir...bu açıklamadan sonra endeks toparladı dün ve bu gün de endeks artılı oldu...ayrıca bunun etkisiyel bu gün de dolar sert düşüyor...

tüm bunları alta alta koyduğumuzda endeksin düzeltmesinin bittiğini ve artık döviz bazında hisselerin ucuz kalmasından dolayı ralli sürecine girme ihtimalini büyük görüyorum...bu bağlamda kafeinin de düzeltmesi dün bittiğinden tekrardan sert alış tepkisi üretmesi ihtimali yüksektir...daha bir kaç gün önce bile 7,82 yi gören hisse yüzde 30 civarında sert düştü...bu düşüşün olası tepkisi de sert olacaktır...ben bu sıralarda kafeini alış için uygun görüyorum..
    Dostum bence artık sert bir tepki vermez bu hisse.ayni nehirde iki defa yikanilmaz mantigiyla bu sefer sazan bulamazlar😁cunku 5.07 'den 6.12 ye rölantide gelmiş ve burdan 7.82 ye fiseklemisler. gidecek diye bizde arada atladık.hata ettik.bence 6.10 kademelerinden yine rölantide hergun 5 10 kademe alarak arada kısa duzeltmelerle 7 ye doğru yol alır diye tahmin ediyorum.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Dostum bence artık sert bir tepki vermez bu hisse.ayni nehirde iki defa yikanilmaz mantigiyla bu sefer sazan bulamazlar��cunku 5.07 'den 6.12 ye rölantide gelmiş ve burdan 7.82 ye fiseklemisler. gidecek diye bizde arada atladık.hata ettik.bence 6.10 kademelerinden yine rölantide hergun 5 10 kademe alarak arada kısa duzeltmelerle 7 ye doğru yol alır diye tahmin ediyorum.YTD
    bu hisse agresiftir dostum...5 yılda 8 kat büyüyecek yazılım sektörünün geleceği parlaktır...tekrardan agresif çıkacağına inanıyorum...zaten şu anda da ağırlıklı ortalaması olan 6,13 ü altına almıştır...dakikalar geçtikçe alışlar güçlenecektir...endeksin de bir süre daha pozitif olmasını bekliyorum...dolar artık en azından buralarda yatay kalması yeterlidir...zaten doların çıkışı yataya bağlanırsa dolar bazında hisseler çok ucuzladığından hisselerde bir ralli oluşur...

bu ralliden çok iyi fayda sağlayacağına inandığım kafein de gereğini yapar diye düşünüyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 6,20 nin üzerine çıkıp orada biraz kalabilirse çıkışı ivmelenecektir...bir kaç günlük olumlu endeks kafeini çok olumlu etkileyecektir...almanyanın destek açıklamasından sonra ben endekste bu ihtimali görüyorum...tabi süpriz yeni olumsuz gelişmeler olmazsa ??? bir de biraz önce gelen haberlerde rahibin avukatı üst mahkemeye serbest bırakılması için bir başvuru yapmış...bu bırakılmasına yönelik ilk adım olabilir...

5. ***

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hisse agresiftir dostum...5 yılda 8 kat büyüyecek yazılım sektörünün geleceği parlaktır...tekrardan agresif çıkacağına inanıyorum...zaten şu anda da ağırlıklı ortalaması olan 6,13 ü altına almıştır...dakikalar geçtikçe alışlar güçlenecektir...endeksin de bir süre daha pozitif olmasını bekliyorum...dolar artık en azından buralarda yatay kalması yeterlidir...zaten doların çıkışı yataya bağlanırsa dolar bazında hisseler çok ucuzladığından hisselerde bir ralli oluşur...

bu ralliden çok iyi fayda sağlayacağına inandığım kafein de gereğini yapar diye düşünüyorum...
    orta vadede bencede iyi hem teşvik hem de üretmeye başladımı offf
    Son düzenleme : istat; 14-08-2018 saat: 13:48. Sebep: ***

6. Ilk hedef 6.19 daki kuvvetli direnci iyi bir hacimle kırarak destek yapmasıdır.

7. 6.19 da simdilik 35 k.var.

8. http://www.paraanaliz.com/2018/sirke...ok-ucuz-24173/

bu linkte paraanaliz sitesinde kafein ile ilgili çok güzel bilgiler bulunmaktadır...ben bu bilgileri ilk defa okuduğum için ilginç gördüğüm yerleri sizler ile paylaşmak istiyorum...

Ek satış sonrası son ortaklık yapısı aşağıdaki tablodaki gibidir: Elektronik mühendisi olan A.Cem Kalyoncu hem genel müdür hemde Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Bilgisayar mühendisi olan M.Tevfik Başkaya ise Y.kurulu üyeliği ve genel müdür yardımcılığı görevlerini sürdürmektedir. Verusatürk GSYO (halka açık olup hisse kodu: VERTU), girişim sermayesi olması sebebiyle bir noktadan çıkmak isteyebilir fakat ortaklar 2019 Mayıs ayına kadar verilen taahhüt çerçevesinde satış yapamayacaktır.

Sayfa 53/504 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •