Sayfa 88/504 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 697 - 704 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Bende tam tersini düşünüyorum keko hocam.sogutma işi biraz uzayacak gibi tahminim.
    7-7.50 arası bu ay gitgeller ve toplama ile geçecegini,eğer olursa olasi yukari hareketin ekim ayında başlayabilecegini tahmin ediyorum.YTD
    Tahminimizde bu hafta sapma olmadi.umarim haftaya cumada sapma olmadan haftayı kapatir.bu bizim hayrimizadir ortaklar.YTD

2. Tabi bu arada bistte fırsatlar bitmez herzaman için portföyünde risk alabilecegin kadar oynak hisseler birakacaksin.bu hafta kuzeninde güzel fırsatları degerlendirdik.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by gercekhisseci Yazıyı Oku
    Tahminimizde bu hafta sapma olmadi.umarim haftaya cumada sapma olmadan haftayı kapatir.bu bizim hayrimizadir ortaklar.YTD
    tahminin doğru çıktı dostum...galiba bu yataylık biraz daha devam edecek...bakalım ne zaman yukarı tırmanır ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Keko hocam sen iyi bir temelcisin bizde teknik bakarız.yalnız şunu unutma tümdengelim dusunmen bizim bistte pek bir işe yaramaz ayrica paranida kaybedersin.bir çok sektörde iyi zamanlarda nice firmalar bistten cikti.önemli olan firmanın ahlaklı olmasıdır hep derim.YTD

5. GÜNLÜK pasta

6. Haftalık pasta

7. Bugünkü 37 hareketini 18 lerden deniz başlattı.tahminim davetsiz misafirdi.pala yukarılarda verdi kirbaci😁.YTD

Sayfa 88/504 İlkİlk ... 3878868788899098138188 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •