Sayfa 91/504 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Unhappy

aynı tas aynı hamam bi halt olacağı yok

2. Merhabalar,

Projelerimiz ile ilgili gelişmeleri ve güncel durumları yayınlanacak olan faaliyet raporlarımızdan takip edebilirsiniz.

Smartiks Yazılım A.Ş ikinci çeyrekte konsolidasyona dahil edilmiştir.

bu sabah şirkete bazı sorular sormuştum....çok kısa bir cevap vermişler... sadece bir soruya cevap vermişler...mailimin karşılığını 6 saat içinde almış olmam sevindirici...ilk defa bu kadar hızlı cevap alıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    aynı tas aynı hamam bi halt olacağı yok
    yazılımlarda bilançolar çok önemli...neredeyse bilanço bazlı hareketleri olur...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. kront %8 primli..aslında kafein bilanço olarak kronttan daha iyi görünüyor ama krontun geçmişte iki defa 20 leri görmüş olması ve son bir yılda 10-20 aralığında çok maliyetli yatırımcının olması hisseyi kafeine göre daha güvenli kılıyor...kafein yeni yeni borsaya çıktığı için henüz tam anlamı ile güven oluşturabilmiş değil...

ileride iyi bilançolarına iyileştirerek devam ederse ileri zaman diliminde bu iki hissenin fiyatları birbirine çok yaklaşabilir...hatta bir yarış içine dahi girebilirler...bunun için tek şartımız gittikçe iyiye gidecek bilançolar....

5. Bilanço ne zaman açıklanır?

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by askir Yazıyı Oku
    Bilanço ne zaman açıklanır?

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kasım ayı diye hatırlıyorum..ama tam tarihi hatırlamıyorum...son bir kaç gündür 30 hazirandan sonra aldıkları bazı işleri de burada paylaştık...tahminlerime göre iyi bilanço gelecek...yazılımlar bilançolarının hakkını çok kolay alabiliyorlar...yeter ki istikrarlı şekilde karlarını artırmaya devam etsinler...

kafein geçmişte en hızlı büyüyen şirketler arasında 50. olmuştu...şirketin hedefleri önümüzdeki 3 yılda %20-30 aralığında büyümektir...bakalım bunu gerçekleştirebilirse fiyat olarak bambaşka yerlerde görebiliriz kafeini..

Flamanın sapını bıraktılar

8. Endeks eksili olunca sap da bize döndü. .☺

Sayfa 91/504 İlkİlk ... 41818990919293101141191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •