Sayfa 93/504 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    hadi dün pyasa düştü kfein de düştü diyelim yav bugün endeks + bu tuvalet kağıdı düşmeye devam ediyor kabul edin flama falan derken yanıldınız
    yanıldığımızı dün zaten söylemiştik dostum..sabı bize .....olduğunu yazmıştık...ne yazık ki yukarıya beklediğimiz çıkış tersine oldu...yapacak bir şey yok... bakalım piyasa nerede dur diyecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. 7.28 maliyetle bekliyorum.
    Yakın zamanda kol, bacak kesip zarari sineye atıp çıkacam

General Mobile 4G Dual cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. satmaya niyetiniz varsa bence stopu yakın tutmak lazım...tam da diplerine gelip tepki verecekken sattığınız zaman çok kötü olur psikolojiniz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. 2 3 kere al sat yapmıştım. şimdi alım için beklemedeyim. 13 ünde alım yapmayı düşünüyorum.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. Merhaba herkese,
    Benim görüşüm kritik bölge 6,2x. Sonrasında 6,8x kırıp yukarı giderse tutulmaz. İki rakam arasında toplama yapacağım.
    Temel anlamda hiçi sorun yok görünüyor.

Yatırım tavsiyesi olaraak değerlendirmeyiniz.
    Kendine yatırım, yapabileceğin en iyi yatırımdır.

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    hadi dün pyasa düştü kfein de düştü diyelim yav bugün endeks + bu tuvalet kağıdı düşmeye devam ediyor kabul edin flama falan derken yanıldınız
    Tuvalet kağıdının işlevini neden küçümsüyorsun ki?

ASUS_T00J cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Orta ve uzunda temel anlamda sorun yok..ama kısada hisse düzeltme yapıyor. .nereye kadar iner bilemem..veya dususe devam eder mi onu da bilemem...iş palaya kalmış

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Flama olmaz üçgen olur😁planin keyfine kaldık.yarin 7 üzerine atarsa dogrulariz.YTD

Sayfa 93/504 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •