Sayfa 498/504 İlkİlk ... 398448488496497498499500 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. KAP: PAPIL [KFEIN ] PAPİLON SAVUNMA TEKNOLOJİ VE TİCARET A.Ş. Özel Durum Açıklaması (Genel)

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/1074511
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...841571b2ce4a86

Özel Durum Açıklaması (Genel) 2022-10-26
    Dil Seçimi
    Dil seçimi
    Türkçe
    İngilizce
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)
    Bildirim İçeriği
    Açıklamalar
    Açıklama Şirket Yönetim Kurulu'nun 26.10.2022 tarih ve 2022/19 sayılı kararı ile;

1- Yönetim Kurulu Üyeliğinden istifasını bildiren Kafein Yazılım Hizmetleri A.Ş.'nin (Temsilci: Sayın Ali Cem Kalyoncu) istifasının kabulüne,

2- Kafein Yazılım Hizmetleri A.Ş.'nin (Temsilci: Sayın Ali Cem Kalyoncu) istifası ile boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine T.T.K'nın 363. maddesi gereğince yapılacak ilk Genel Kurul'un onayına sunulmak üzere Kamil Yılmaz'ın seçilmesine,

3- İşbu kararın tescil ve ilan ettirilmesine,

oy birliği ile karar verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2. Şaşırdım mı ? Tabi ki hayır.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan198686 Yazıyı Oku
    Şaşırdım mı ? Tabi ki hayır.
    Gelişme nedir? Ne anlam taşıyor?

4. bu da ucuz kalmışlardan..

5. En kötü performans dalında oscar adayı. Tam bana göre

6. Tahtacı çok çok büyük o. Çocuğ . Ky nin vay haline . Kimse kalmamış forumda belli ki kimse bilgi sahibi değil gelenler kurban olmuş. Taş olsa çatlatır. 1400 endeks dolar 7 hisse fiyatı 35. Endeks 5400 dolar 18,7 hisse fiyatı 32 bile değil. Millet aya bu yaya. Hala göt kıvırıyor cep to cep . Spek hisseleri seçimden sonra kimseye satamaz seçim en geç mayıs olduğuna göre 3-4 ay içinde bir şey olmalı. Bakalım neler olacak.

7. Evet evet çok çok büyük en iyisi

8. Performansı en kötü hisse 4 kat artarken bu 2 yıl önceki TL zirvesini hala kırıp atamadı.. Çanağı katlamadan önce tekrar yerimizi alalım.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 498/504 İlkİlk ... 398448488496497498499500 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •