Sayfa 337/504 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,689 - 2,696 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Valla hocam iki sandalya bir masa şirketler 3-4 kat yaparken sürekli üreten ve kar yazan ve büyüyen bu şirkette benim beklentim çok daha fazlası olacak gibi, onun için sessizce bekliyoruz...ytd

[QUOTE=West_by_West;4086396]
     Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Bugün tavan yapması , ve tavanda 200 bin alıcı beklemesi son çeyreğin çok iyi kar getireceğine dair duyumlar alındığını gösteriyor bence , siz ne dersiniz ? P.tesi hareketi teyidini verir bence ,günlük mü yoksa gerçekten iyi bilanço beklentisi mi ...[/QUOTE
    Kimse cevap vermemiş , kendim çalıp kendim oynayım bari ; 11 m lotdan fazla hacmi ile günlük bir hareket olduğunu sanmıyorum. Önumuzdekı hafta 18 - 19 arasında yer edinir tahminimce..

2. Keşke tavan olmasaydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Keşke tavan olmasaydı.

Gerekçe nedir?

4. Evet. Gelelim kuru fasulyeye. Kront 20 escom3 armda 23 pkart 10... bir 20 eder beee.
    Ytd

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Keşke tavan olmasaydı.

Niye bu fikirdesiniz anlayabiliyorum bence haklı yanınız var, çünkü bundan önceki tavanda görünüm bozuldu ve uzun süre toparlayamadım dinlendi ve tekrar tavanı denedi. Hayırlısı bakalım

"HİKAYENİ KENDİN YAZ" Eskidereli cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Gerekçe nedir?
    Tavan olmasını gerektiren bir haber yok. Bu durum hissede temelsiz ani yükseliş ve düşüşler yaratabilir. Nasıl davranmak gerektiğine karar vermek zorlaşır.

7. [QUOTE=HobimBorsa;4087099]Tavan olmasını gerektiren bir haber yok. Bu durum hissede temelsiz ani yükseliş ve düşüşler yaratabilir. Nasıl davranmak gerektiğine karar vermek zorlaşır

Haksız sayılmazsınız .Ama yıl sonu bilançosu öncesi donemdeyiz ,ve sanıyorum saglam duyumlar alınmış olmalı ki durup dururken 11 m küsur lot hareket oldu .Ben umutluyum ,endişe etmeyin..
    1 hafta kadar once 2020 yıl sonu kar beklentimin 36 m oldugunu yazmıştım. Fiyat aralığının ise 35 - 45 arasında bir yerde olmasını ongörüyorum.Demem o ki , eski hareketlerini baz almamak lazım bence. .Mesela 5 Aralıga kadar ne oldu da 13.68 i görmüştü ? sonra 10.80 ler filan .. Neyse . yeni dönem farklı olacak goreceksiniz. Ama elbette kar realizayonu ve trade noktalarını iyi tespit lazım .
    Haftalık beklentim ise daha önce yazdıgım gibi 18 - 19 arası yer edinir sanırım.. YTD

8. smarta mal çıkmak için hareket yapmış olabilir diye düşünüyorum

Sayfa 337/504 İlkİlk ... 237287327335336337338339347387437 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •