Sayfa 242/504 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Freni yapan meriy teyze dünde freni yapan oydu hisseye baskı kuruyor

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Freni yapan meriy teyze dünde freni yapan oydu hisseye baskı kuruyor

Bu piyasada en gıcık kurum benim için

3. Merill robotları bıraktığı zaman kağıt rahatlar o robotlar ile huzurlu olan bir kağıt görmedim

4. Pazartesi önemli olacak. Ya ikili tepe yapıp geri gelecek yada vurup gidecek.

5. Merill 190 bin tane satmasa ne olurdu

6.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Merill 190 bin tane satmasa ne olurdu
    Meri ye fazla takılmıyorum dün aliciydi hisse düştü bugün saticiydi hisse yükseldi haftaya çok önemli olacak

Arkadaşlar derinlik görmeden farazi yorum yapmayalım. Merlly paravan şirkettir, o mal taşımaz citi, yatırım finans, deutche, bgc varsa tamam. Merlly bugün 190 satmasaydı. Başkası satardı. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Arkadaşlar derinlik görmeden farazi yorum yapmayalım. Merlly paravan şirkettir, o mal taşımaz citi, yatırım finans, deutche, bgc varsa tamam. Merlly bugün 190 satmasaydı. Başkası satardı. Ytd

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e, cenneti vaad etmeseydi şayet, rabbine bile etmezlerdi secde.
    Sermaye yapısında 6.1 ini sahip an itibariyle merrill kap ta o şekilde yazıyor

Sayfa 242/504 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •