Sayfa 121/504 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 961 - 968 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ako Yazıyı Oku
    Merhaba Abilerim,Kardeşlerim.
    6.30'dan beri aranızdayım.Güzel yorumlarınızı takip ediyorum,sayenizde fikir sahibi oluyorum.
    Nacizane gördüm paylaşmak istedim.Gedik Yatırım hissemiz kafeinle alakalı bir bülten yayınlamış.
    Sizlerde göz atmak istersiniz diye düşündüm.
    https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim...pdf?1538048617
    Hoş geldimiz, bol kazançlar.
    Risk olarak telekom alacağı var ve yapılandırılacak sanıyorum. Asıl iyileşme satışların telekominikasyondan diğer sektörlere kaydırılması ki , thy iyi bir müşteri.Savunma da olursa tadından yenmeyecek. Hükümetin kurun ateşini düşürmesi, kafeinin lehine dir ki, gelirin %80 TL.
    Sevgili Kalyoncu ve ortaklar güzel işler yapıyorlar. Bu ortamda güzel gelirler elde ettk, edeceğiz de.

Güzel kapanış oldu. Devam.

YAtırım tavsiyesi değildir.

2. Kap a yeni iş anlaşması haberi düştü hayırlı olur inşallah. Bakalım yarına nasıl etkileyecek

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar kafein çok koştu ama kardeşi kront günlerdir yerinde oturmuş dinleniyor...ben artık onun da hareket etmesi gerektiğine inanarak fuul kronta geçiyorum...ben hepimize başarılar diliyorum..

bu yıl yazılımların yılı olacak...zaman zaman yazılım hisseleri arasında geçişte bir sakınca görmüyorum...çünkü hisselerin kendine göre bir süreci var....kimisi dinlenmiş iken kimisi de yorulmuş olabiliyor...

geçmişte her girdiğimde kazandığım krontta da çok güzel bir bilanço bekliyorum...sadece dövizden 9 milyon tl kar etmesi gerekiyor..yurtdışı satışları da çok iyi olmaya başlamış...eski zirveleri olan 20 tl ve üzerini görmesi mümkündür...şu anda 11,90 dadır...sonuçta güzel bir çıkış marjı var...
    Kronun 11.5si var. Hacim düşük. 2 gün pozitif kapanmasıni beklemek uygun sanki.

4.  Alıntı Originally Posted by HANKAN Yazıyı Oku
    Kronun 11.5si var. Hacim düşük. 2 gün pozitif kapanmasıni beklemek uygun sanki.
    kront da teknik düzeltme ve dinlenmesini bitirmek üzeredir...yakın geçmişte 7 ,00 tl civarlarında nasıl ki kafein saç baş yolduruyorsa şu anda kront da o durumdadır...dediğim gibi ondaki sürede çok az kalmıştır...yakında ondan da güzel bir çıkış bekliyorum..

kafein yurtiçi satışlarında çok başarılı iken kront ise yurtdışı satışlarında çok başarılıdır...ayrınca krontun bu çeyreklerde 7 milyon tl ekstra kar getirecek döviz fazlası da vardır..kront ayrıca yurtiçi satışlarında da bazı aşamalar kaydediyor ...

aslında yazılımların bu yıl çok iyi bilançolar çıkarmasını bekliyorum...aselsan ,kafein,kront,fonet ve logo beğendiklerimdir...

şükürler olsun ki kafeinden iyi kazandım...şimdi sıra krontta diyorum...ayrıca kafeinin de bu gün güzel bir kapanış yaptığını belirtmek isterim...yolu hala açık görünüyor...

ben hepimize başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Bol kazançlar, yine bekleriz.
    kısmet dostlar..hisse elimde olsa da olmasa da gönlüm sizlerledir...ekmeğini yediğimiz hisselerin hatırı bizde yıllarca devam eder....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. 27 Eylül 2018
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca, Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı (Teknoyatırım) kapsamında bugüne kadar 204 projeye toplam 55,5 milyon lira destek sağlandı. Bakan Mustafa Varank, programın Ar-Ge'nin ticari ürüne dönüşmesinde önemli bir araç olduğunu belirterek, "Bu ve benzeri programlarımızın ihracata olan katkısının önümüzdeki dönemde daha güçlü bir şekilde artmasını hedefliyoruz." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 100 Günlük İcraat Programı'nda yer alan "yüksek teknolojili ürünlerin yerli imkanlarla geliştirilmesine yönelik çalışmalar" sürerken, bu ürünlerin ticarileşmesi, bunlara yönelik yatırımın artırılması ve hızlandırılması amacıyla hazırlanan Teknoyatırım Programı kapsamındaki çalışmalar da yoğunlaştı.

Programla teknoloji geliştirme bölgelerinde ve kamu araştırma enstitülerinde Ar-Ge faaliyetleri sonucu ortaya çıkan teknolojik ürünlere destek verildi.

Desteklerle 50'den fazla ülkeye ihracat
    Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından edinilen bilgiye göre, Teknoyatırım Programı kapsamında sağlanan desteklerden yararlanmak için başvuranların sayısı üç çağrı döneminde 427 oldu. Program çerçevesinde, 26 ilde toplam 204 projenin sözleşmesi imzalandı ve bunlardan 63'ü tamamlandı.

Bakanlık tarafından yapılan ön ödemelerle bugüne kadar toplam 55 milyon 516 bin 736 lira destek sağlandı.

Yatırımlarını tamamlayan firmalar, teknolojik ürün kapasitelerini artırdı ve daha önce ithal ettikleri çoğu ürünü yurt içinde üretmeye başladı. Firmalar ayrıca 50'den fazla ülkeye 27 milyon 183 bin 591 liralık ihracat yaptı.

En çok destek İstanbul'a
    Projelerin sektörlere göre dağılımı incelendiğinde, kimyasal ürünler, elektrikli teçhizat, makine ve ekipman imalatı en çok destek alan sektörler oldu.

İl bazında bakıldığında ise en çok projenin desteklendiği il 65 projeyle İstanbul oldu. İstanbul'u 57 projeyle Ankara, 18 projeyle Bursa, 17 projeyle Konya, 12 projeyle İzmir izledi.

Tamamlanan 63 projenin 40'ı küçük ölçekli, 14'ü orta ölçekli, 9'u ise büyük ölçekli işletmelerce hayata geçirildi.

"Ar-Ge'nin ticari ürüne dönüşmesini önemsiyoruz"
    Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Ar-Ge'nin ticari ürüne dönüşmesini çok önemsediklerini söyledi.

Cari açığın düşmesi için ekonomide yapısal bir dönüşüme ihtiyaç olduğunu belirten Varank, Yeni Ekonomi Programı'nın da bu temelde şekillendiğini anımsattı.

Varank, dönüşümün önemli sac ayaklarından birinin sanayide yüksek katma değerli üretim ve rekabetin artırılması olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

"Bakanlık olarak üretimde teknolojinin payını daha üst seviyelere çekmek adına kararlı adımlar atıyoruz. Teknoyatırım Programı Ar-Ge'nin ticari ürüne dönüşmesinde önemli bir araç oldu. Destekten faydalanan üreticilerimiz farklı sektörlerde pek çok yenilikçi ürün geliştirdiler ve bu ürünleri ihraç etmeye başladılar. Roket ve helikopter parçaları, yeni nesil kumaş boyama makineleri, enerji verimliliği ile çalışan kombi akış sensörleri ve gaz basınç regülatörleri bu örneklerden sadece birkaçı. Bu ve benzeri programlarımızın ihracata olan katkısının önümüzdeki dönemde daha güçlü bir şekilde artmasını hedefliyoruz."

Son dakika destek tekno

7. **KFEIN*** KAFEİN YAZILIM HİZMETLERİ TİCARET A.Ş.( Yeni İş İlişkisi )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Yeni İş İlişkisi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Yeni İş İlişkisine Başlanan/Başlanacak Kişinin Niteliği
    Müşteri (Customer)
    Müşterinin/Tedarikçinin Adı Soyadı/Ticaret Unvanı
    -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Net Satışlar/Satılan Mal Maliyeti İçindeki Payı
    -
    Varsa Müşterinin/Tedarikçinin Ortaklığın Kamuya Açıklanan Son Bilançosundaki Ticari Alacaklar/Borçlar İçindeki Payı
    -
    İş İlişkisinin Başlamasının Öngörüldüğü Tarih
    27/09/2018
    Varsa Sözleşmenin Önemli Koşulları
    -
    Yeni İş İlişkisinin Ortaklık Faaliyetlerine Etkisi
    Ciro ve Kârlılık üzerinde olumlu etki göstermesi beklenmektedir.
    Açıklamalar

Şirketimiz 27.09.2018 tarihinde üçüncü taraf ile "KVKK (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu) projesi için yazılım geliştirme hizmeti" konulu sözleşme imzalamıştır. Sözleşme hizmet süresi 7 ay olup sözleşme tutarı 5.984.071,00 TL ‘dir.

8. Bu tip anlaşmaları daha çok göreceğiz inş.....Yeni başlıyoruz..

Sayfa 121/504 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •