Sayfa 244/504 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Cali arkasi acayip dolu Merak etme��

2. Çalının içide dolu.🤪

3.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    ÖGLEN OLDU KİMSELER YOK...
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Cali arkasi acayip dolu Merak etme��
    Tıp tıp.. yeni bebek link olabilirmi a dostlar? Urettigi urunu turkiyedeki tum firmalara satan.. ipucu buydu. Link sonucta muhasebe ,erp, yonetim vs vs herturlu yazilimi var, piyasa degeri olarak ta tam olarak bebek seviyede , sermayesi de düşük, kar marji yüksek sermayesine gore. 2.ipucunda da uyuşursa bilgiler , kesin alim yapmali diye dusunuyrm

4.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Pazartesi önemli olacak. Ya ikili tepe yapıp geri gelecek yada vurup gidecek.
    İkili tepe yapmış olabilir tuzak da olabilir şayet ikili tepe yapmış olsaydı benim deneyimlerime göre hızlıca ve hacimli geri çekilme olur Du böyle bir şey söz konusu olmadı tabi bunda endeksin yükselişi de engellemiş olabilir endeksin durumuna göre gücünü tespit etmek lazım şuan ki ilgi endeksten mi kaynaklanıyor yoksa hissenin temel durumundan mi anlamak lazım

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bana göre sıkıntı yok ralli devam ediyor ve edecek gibide görünüyor

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Bana göre sıkıntı yok ralli devam ediyor ve edecek gibide görünüyor
    10 sene önceki 22000 lerden 60000 lere giden endeksi hatırladım sabah sabak nedense.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Diğer ortak sattı sattı kaldı az bir mal onu da vermeye kıyamıyorum galiba 3_5 veriyor

8. Kaç bin lot ile 890 kırılacak acaba gerçekten merak içerisindeyim 2,50 TL den 10 TL ye giden hubvc bile bu kadar direnç ile karşılaşmıyor ben bu borsanın tekniği direnci ...

Sayfa 244/504 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •