Sayfa 303/504 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. 6.35 tl maliyetle hisseye girmiştim. Eskiler bilir. Bu fiyatlara gelecegini tahmin ediyordum ama bu kadar hızlı degil. Hızlı yükselişlerin sonu her zaman böyle olur.

Keşke bu fiyatlara 1 ayda değilde 6 ayda gelseydi kimsenin canı yanmazdı. Bende kademe kademe satıp elimdeki malı bitirmezdim. Son kalanlari bugün açılışta 13.48 den vermek zorunda kaldim çünkü boyle bir düşüşü bekliyordum .

Sizlere naçizane tavsiyem hisseleri diğer hisselerin yükselişiyle değil de kendi dinamiklerine göre ve bilancolarina göre degerlendiriniz.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    6.35 tl maliyetle hisseye girmiştim. Eskiler bilir. Bu fiyatlara gelecegini tahmin ediyordum ama bu kadar hızlı degil. Hızlı yükselişlerin sonu her zaman böyle olur.

Keşke bu fiyatlara 1 ayda değilde 6 ayda gelseydi kimsenin canı yanmazdı. Bende kademe kademe satıp elimdeki malı bitirmezdim. Son kalanlari bugün açılışta 13.48 den vermek zorunda kaldim çünkü boyle bir düşüşü bekliyordum .

Sizlere naçizane tavsiyem hisseleri diğer hisselerin yükselişiyle değil de kendi dinamiklerine göre ve bilancolarina göre degerlendiriniz.

Üstad, süper bir yorum olmuş. Eline sağlık...

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    6.35 tl maliyetle hisseye girmiştim. Eskiler bilir. Bu fiyatlara gelecegini tahmin ediyordum ama bu kadar hızlı degil. Hızlı yükselişlerin sonu her zaman böyle olur.

Haklısın üstad. Ben bu hissede uzun vadeciyim. Sadece dün aldıklarımı zararla sattım. Diğerleri duruyor, uzun vade bekleyeceğim zaten. Keşke senin dediğin gibi oldaydı, smart’taki operasyon bu hissenin ayarlarını bozdu. Hatta bütün bilişim hisselerini bozdu resmen. Normalde rsi bu kadar yüksekken hisse almazdım ama, smart’tan etkilendim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Arkadaslar, isfin hissesinin saatlik grafigine bakin, kfeinin izleyecegi yol bence tam olarak bu. Bugun taban kapatmadi ya artik tehlike gecti bana kalirsa. Umarim yanilmam

5. Müzik durunca tekno dans bitti dediler, pistin ortasında kalanlara sopayı verdiler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by HobimBorsa Yazıyı Oku
    Haklısın üstad. Ben bu hissede uzun vadeciyim. Sadece dün aldıklarımı zararla sattım. Diğerleri duruyor, uzun vade bekleyeceğim zaten. Keşke senin dediğin gibi oldaydı, smart’taki operasyon bu hissenin ayarlarını bozdu. Hatta bütün bilişim hisselerini bozdu resmen. Normalde rsi bu kadar yüksekken hisse almazdım ama, smart’tan etkilendim.

Bu yazı da süper. Üstadın yukarıdaki yazısını tamamlıyor. Elinize sağlık...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Müzik durunca tekno dans bitti dediler, pistin ortasında kalanları sopayı verdiler.
    Anlaşılan bugün tebrik etme günüm...Abi bu da 10 numara olmuş ya...Elinize sağlık...

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Müzik durunca tekno dans bitti dediler, pistin ortasında kalanlara sopayı verdiler.
    Doğru, ama ben de o sopayı birilerine vermeyi düşünüyorum. Umarım hakeden alır. Not: şimdi dönüp bakınca ben de sopayı. Haketmişim gibi.

Sayfa 303/504 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •