Sayfa 473/504 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dark Yazıyı Oku
    Aslında gecikmedi pandemiden dolayı süre uzatıldı bazı şirketler bu süreyi kullanıp bilançoları daha göndermediler.
    Karel, Alctl, Netas, Logo hepsi gönderdiler bilançolarını, durum böyle olunca hisse de yürüyemiyor, endeksdeki ralliye eşlik edemiyor.
    İyi veya kötü ne gelirse gelsin, belirsizlik kalkar en azından.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. https://www.bloomberght.com/bidenden...sarisi-2280456

Elinizi biraz çabu tutun Kafein yönetimi, aradan epey zaman geçti, bulamadınız mı bir ortak.

3.  Alıntı Originally Posted by TOPİTOP Yazıyı Oku
    Sattım demedi,....ekleseydi kap gelirdi diye biliyorum...
    İş Portföyün Teknoloji fonu var. Sanırım o kapsamda alınmış hisseler.
    Borsalardaki yazılım ve bilişim şirketlerinden oluşan bir fon olduğu için belli dönemlerde arttırıp belli dönemlerde azaltabilirler paylarını.
    Syg,
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

4. Yabancı e-ticaret devleri,Türk yazılımcı avında

YAZILIM SEKTÖRÜNÜN HIZLA BÜYÜDÜĞÜ TÜRKİYE, ARTIK GLOBAL ÇAPTA TERCİH EDİLEN YAZILIMCI VE IT UZMANLARI YETİŞTİREN BİR ÜLKE HALİNE GELDİ. TÜRK YAZILIMCILAR ÖZELLİKLE YABANCI E-TİCARET SİTELERİ TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖRÜRKEN, DÜNYA ÇAPINDA DA HİNTLİLERDEN SONRA İKİNCİ SIRAYA YÜKSELDİ.

https://www.zraporu.com/gundem/yaban...ilimci-avinda/
    Son düzenleme : dark; 19-05-2021 saat: 10:02.

5. Turkcel den siber güvenlik için eğitim desteği

Turkcellin Türkiye nin siber güvenlik uzmanı ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak hayata geçirdiği Cyber Camp eğitim programının altıncısı başladı.

https://www.dunya.com/sirketler/turk...-haberi-618643

6. Bilanço geldi. 13.381.09 tl yatırım faaliyetinden dolayı gider yazdığı için -5,6 milyon tl net zarar.
    Faaliyet karı 7,2 milyon tl geçen yılın aynı dönemine göre ikiye katlamış.

Anlamdım %11 payından 6 milyon civarı zarar yazması lazım 13 yazmış papil de..
    Acaba smart da dahil mi ama açıklamada smart yazmıyor.. mesela orda da payımız var ve değer düşüklüğü var..

Sanki açıklama eksik hatalı gibi

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by dark Yazıyı Oku
    Bilanço geldi. 13.381.09 tl yatırım faaliyetinden dolayı gider yazdığı için -5,6 milyon tl net zarar.
    Faaliyet karı 7,2 milyon tl geçen yılın aynı dönemine göre ikiye katlamış.
    Aynen, ciro ve kar artmış ama zarar çalışmadığımız yerden gelmiş, bunu hiç hesaba katmamıştım.

Sayfa 473/504 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •