Sayfa 331/504 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Creddit Suisse ne yapmaya çalışıyor anlayan var mı? Tahtayı resmen gebertti. 550K mal satmış şu ana kadar.
    Enteresan?
    Açığa mı satıyor acaba..

2.  Alıntı Originally Posted by ercan.kahraman Yazıyı Oku
    Creddit Suisse ne yapmaya çalışıyor anlayan var mı? Tahtayı resmen gebertti. 550K mal satmış şu ana kadar.
    Enteresan?
    Açığa mı satıyor acaba..
    537 K

https://hizliresim.com/qA7QbV

3. Sattığı kendi hisseleri mi acaba?

Alıntı Originally Posted by ercan.kahraman Yazıyı Oku
    Creddit Suisse ne yapmaya çalışıyor anlayan var mı? Tahtayı resmen gebertti. 550K mal satmış şu ana kadar.
    Enteresan?
    Açığa mı satıyor acaba..

4. Aracı kurum günlük hareketlerinin bir anlamı yok, boşuna kendinizi yoruyorsunuz. İlla bakacaksanız takas değişimlerine bakın.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bugün bu kağıtta olmayan malı credit suisse yüzde 98 oranında teknbaşına satmış boyle bişey nasıl yapılır çök ilginç ona rağmen de düşmedi çok büyük hareket öncesi hazırlık gibi gözüküyor önümüzdeki günlerde takaslarda ciddi değişimler olacak gibi altından bişey çıkacak malı toplayamadağı için ne haliniz varsa görün der gibi satmış işin ilginci bugün alan 1. Sırada iş var ben iş bankasını hep ky zannederdim ama boyle bir günde almamıştır eğer tek oyuncu ise iş takası güzel şeyler yakın demek bugunun genel takasını atarsanız daha iyi yorumlarız belki akşam virman yapılmıştır ama genel takas lazım bize

6. Sn future hatırlarsınız 6.5 zamanlarında aynı hareketleri yaptı sonrası 13.85 oldu ya sabır diyeceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Bugün bu kağıtta olmayan malı credit suisse yüzde 98 oranında teknbaşına satmış boyle bişey nasıl yapılır çök ilginç ona rağmen de düşmedi çok büyük hareket öncesi hazırlık gibi gözüküyor önümüzdeki günlerde takaslarda ciddi değişimler olacak gibi altından bişey çıkacak malı toplayamadağı için ne haliniz varsa görün der gibi satmış işin ilginci bugün alan 1. Sırada iş var ben iş bankasını hep ky zannederdim ama boyle bir günde almamıştır eğer tek oyuncu ise iş takası güzel şeyler yakın demek bugunun genel takasını atarsanız daha iyi yorumlarız belki akşam virman yapılmıştır ama genel takas lazım bize
    Bugünkü takası 2 işlem günü sonra görebiliriz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Credit sattıklarını işten geri almış.

Sayfa 331/504 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •