Sayfa 119/504 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 945 - 952 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. kafein şu anda işlem hacmi 2,6 milyon tl dir...dün tam 38 milyon tl idi..hisse çok çabuk işlem hacmini düşürdü...normalde en az üç gün kademeli olarak işlem hacmini bu miktara düşürmesini bekliyordum...üstelik bu gün endeks eksili...bu durum hissede bulunanların pek de hisseyi satmayı istemediğini gösteriyor...kısa sürede de çıkmış yapmış olması da şu an için yeni alıcıların gözlem yapmasına neden oluyor...

çok ilginç bir durum yaşanıyor..bu şekilde güçlü durabilmesi hisseye ilginin iyi olduğunu gösteriyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kafein şu anda işlem hacmi 2,6 milyon tl dir...dün tam 38 milyon tl idi..hisse çok çabuk işlem hacmini düşürdü...normalde en az üç gün kademeli olarak işlem hacmini bu miktara düşürmesini bekliyordum...üstelik bu gün endeks eksili...bu durum hissede bulunanların pek de hisseyi satmayı istemediğini gösteriyor...kısa sürede de çıkmış yapmış olması da şu an için yeni alıcıların gözlem yapmasına neden oluyor...

çok ilginç bir durum yaşanıyor..bu şekilde güçlü durabilmesi hisseye ilginin iyi olduğunu gösteriyor...

Netice olarak, en az üç vakte kadar hasta iyileşecek mi...yaşayacak mı doktorum....Onu söyle..

3.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Netice olarak, en az üç vakte kadar hasta iyileşecek mi...yaşayacak mı doktorum....Onu söyle..
    bünyesi çok kuvvetli görünüyor...normalde aynı durumdaki bir adam en az üç günden önce ayağa kalkamazdı...ama kafein bir gün sonra dimdik ayaktadır....üstelik beni bırakın stadın etrafından bir koşu yapayım diyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. gördüğünüz gibi bu kötü endekste bile çıkıp koşuyor...

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gördüğünüz gibi bu kötü endekste bile çıkıp koşuyor...
    Maşallah aman nazar değmesin

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by borabora74 Yazıyı Oku
    Maşallah aman nazar değmesin

Sevgili kardeş, nazardı, palaydı bu kağıtta sökmez.

7.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Zor tekniği bozar tecrübe ile sabittir

8.  Alıntı Originally Posted by UAlkya Yazıyı Oku
    Aman haa😁tahtanın büyüğü pala😁ne zamanki yabancıyı görürüz ozaman stres azalır.YTD

Sayfa 119/504 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •