Special Days Image
Sayfa 233/504 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by urasarp Yazıyı Oku
    Kendimce 7 altında girmek için niyetlendim giremediğim için.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum, Literatürde buna sinekten yağ çıkarmak deniliyor...O kadar kasma kendini, rahat ol...Bugün 16 Milyon lot ve 135 Milyon TL lik rekor işlem oldu. 8.95 fiyattan hisse işlem yaptı...

2. Kademeli almaya devam edeceğiz nakit buldukça. Teknoloji geleceğin sektörü. 2020 daha iyi olacaktır.

3. Valla param oldukça alıp atıyorum bir kenara, benimde ortalamam 7.30 civarlarında, sonuçta yazılım şirketi, yabancı ortaklık, yurtdışı işler vb hikayelerle hedefim 13-14 arası, bu paraya ihtiyacım yok gerekirse birkaç yıl beklerim....(ytd)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Kafein'in 8.xx fiyatlarda sakinleşmeyeceğini düşünüyorum...Çünkü tüme yakın şirketlerin bilançoları kötü geldi...İyi gelen birkaç hisse de bebeklikten çıkmış, resmen topsakal olmuşlar...

5. Bana kalırsa bugun tahtayı bozan açıkçılardı. Yanlış hatırlamıyorsam tarihi zirvesinde kapattı

6. Maliyet 6.30 civarı henüz 1 lot satmadim. Kafamda ki ederi 10 tl üstü. Bakalım gorecek miyiz o rakamları..

Bu arada fonet de çok güzel bilanço açıkladı bu aksam. İncelemizi tavsiye ederim.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Maliyet 6.30 civarı henüz 1 lot satmadim. Kafamda ki ederi 10 tl üstü. Bakalım gorecek miyiz o rakamları..

Bu arada fonet de çok güzel bilanço açıkladı bu aksam. İncelemizi tavsiye ederim.

Fonet, genellikle kapsamlı olarak HBYS Hastane bilgi yönetim sistemleri üzerine yazılım yapıyor. Müşteri odaklı sözleşme üzerine az miktarda çalışıyor diye biliyorum...Yıl sonu ağırlıklı işleri Kafein kadar olamayabilir diye düşünüyorum...İyi bilançoya ise katılıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Fonet, genellikle kapsamlı olarak HBYS Hastane bilgi yönetim sistemleri üzerine yazılım yapıyor. Müşteri odaklı sözleşme üzerine az miktarda çalışıyor diye biliyorum...Yıl sonu ağırlıklı işleri Kafein kadar olamayabilir diye düşünüyorum...İyi bilançoya ise katılıyorum...
    Evet haklısınız 4.çeyrek kafein kadar yoğun geçmeyebilir ama şirket yurtdışı hastanelere de teklif vermeye başladı. Üstelik yüklü ihaleler, buralardan alınacak bir ihale yeni hikâye yaratır fonet te.

Sayfa 233/504 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •