Special Days Image
Sayfa 449/504 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Artık benden başka yazanı da kalmamış. Tren kalkış vakti yaklaştı demek

Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    İşte demek istediğim bu. Bir kağıdı toplamak istiyorlarsa endeks yükselirken baskıla. Nasıl olsa riskli bir süreç içindeyiz. PiyAsa sürekli zik zak lrda. Aşağıya düşüşü bekleyene kadar baskıla sat. Nasıl olsa düşüşü abartırıesın herkes pankikken daha alttan alırsın. Tersi ky sattıysa ve adam mal yüklüyse endeks düşse bile düşüşe dirençli ol.

Unutmayın kısa vadede her türlü spek kazanır. Burada para kazanabilmek için çok iyi sinirlere sahip olup hatta kağıdın günlük hareketlerini h takip etmemek lazım.

Kısa vadede ne ...k yiyorlarsa yesinler.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir sadece
    Son yükümüzü de alıp yola çıkalım artık. Bugünkü hareketler de güzeldi.

Hadi vira bismillah.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir

2.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Son yükümüzü de alıp yola çıkalım artık. Bugünkü hareketler de güzeldi.

Hadi vira bismillah.

Not: yazılanlar alım satım tavsiyesi değildir. Ky muhabbetidir
    Yok herkes burada ama çalı arkasından izlemeyi tercih ediyorlar sessizce.

3. merhaba arkadaşlar 7.60 dan beri bende buradayım yazmıyorum ama doğru hissede beklediğimi düşünüyorum

4. Cem abi dün yükselmemesi gereken hisseyi yükselttin senin yüzünden iddia kaybettim.Bak gereğini yap yoksa yapmadığın her gün saydıracam sana haberin olsun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

5.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Cem abi dün yükselmemesi gereken hisseyi yükselttin senin yüzünden iddia kaybettim.Bak gereğini yap yoksa yapmadığın her gün saydıracam sana haberin olsun.
    Her gün 50 kademesi var maşallah ama aşağı ama yukarı, becerebilen varsa her gün temettü var diyor Cem abi... İşi iyice abarttılar bilişim sektöründe Karel de bugün gidince tek kaldı gitmeyen olarak,eğer bu yanlışı yapan patron değilse ki sanmıyorum o kadar akılsız olamaz, bugün yarın bir müdahale gelebilir Karel benzeri Kap dan yada Tv ye çıkarak.

6. milleti almaya korkar hale getirdiler.

7. Hisse yükselsin diye kıçını yırtan ky nasıl satıyor amma. Ondan sonra ağlamalar niye gitmiyo.

Sayfa 449/504 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •