Sayfa 380/504 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,033 - 3,040 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    Kafein yazılım ARMADA bilgisayari satın alacak haberleri dolanıyor, bilgisi olan

HABER KAYNAGI NERDE ACABA?
    Investing forum sitelerinde 2 gündür reklamı dönüyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Investing forum sitelerinde 2 gündür reklamı dönüyor
    Armada bugün tavanı gördü. Sanki bir şeyler de var gibi.
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

3.  Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Kafein yazılım ARMADA bilgisayari satın alacak haberleri dolanıyor, bilgisi olan var mı acaba
    Bilgim yok ama Armada'nın değeri çok yüksek, kfein'in ilgi alanında olduğunu düşünmüyorum.

4. Bilanço dönemlerinde faaliyet raporlarını da okumanızı öneririm, orada dönem içindeki ve dönem sonrasındaki faaliyetlerle ilgili bilgiler de oluyor, ışık tutabilir.

Armada haberi yalan dolan şirketle görüştüm yok öyle birşey dendi asıl ardyz ye güzel bir haber geldi yarın büyük ihtimalle tavan bizde nasiblenelim artık

6. Smart almasın armada yi sermaye si kafein den yüksek...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

8. Hiç kimse yahu bu Ard yazılım gidiyor da biz niye duruyoruz diye hayıflanmasın, tabiki 2 şirket arasında bu kadar büyük fark yok hatta rakamlara ve rasyolara bakınca KFEİN daha iyi diyenler de olabilir. İşte burada yönetim farkı ortaya çıkıyor,vizyonu olanlar ve olmayanlar. Sadece3 aylık bilançodaki genel yönetim giderleri kalemine bakarsanız ne dediğimi anlarsınız. Vizyon meselesi deyince de bir patron, hissesini sürekli ileriye dönük yapacaklarını anlatarak patlatıyor öbür tarafta altın yumurtlayan tavuğu kesip bir an önce karnındaki yumurtalara nasil sahip olurum diye düşünen bir yönetim. İddia ediyorum ARD Yazılım, borsada hissesinin değerini bir miktar daha yükseltip yabancı ortak alacaktır. İşte büyük düşünenle küçük düşünen arasındaki fark. KFEİN in yabancı ortak alacak bir şirketi bile yok çünkü birden para kazanma hırsı halka açıklık oranını %75 e getirmiştir. Yani kısaca belki daha büyük bir şirket var ve küçük hesaplarla kötü yönetiliyor öbür tarafta akıllı yönetim sayesinde bir diğer şirket uçuyor. Ben atasözlerini çok önemserim; At sahibine göre kişner. Sağlıklarla ve güzelliklerle kalın.

Sayfa 380/504 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •