Sayfa 367/504 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Pazartesi için beklentiniz nedir acaba. Hisse biraz şişti gibi. Ancak meril 200 bin lot aldı. Iş yatırım karalıkta 40 bin lot aldı. Sanki biraz daha gidecek gibi. Var mı görüşü olan

2. Tekniğe göre daha gitmesi yeni zirveler görmesi gerekiyor. Diyelim ki gördü oradan geri döner mi kendine yeni bi kanal acar mı su dönemde gelecek bir haberle yapabilir sanki böyle birşey. Ytd

3. Tabi gidecek. Millete algı yaptırıyorlar. Çok şişti vs diye. Hiç alakası yok. Rta uluun çok şişti deyip milletin elinden aldılar hisseleri.
     Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    Pazartesi için beklentiniz nedir acaba. Hisse biraz şişti gibi. Ancak meril 200 bin lot aldı. Iş yatırım karalıkta 40 bin lot aldı. Sanki biraz daha gidecek gibi. Var mı görüşü olan
    BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Dikkat ettiysen derin hissenin en çok övdüğü yazılım firmalarından biri kafein. Teknik olarak kısada 22.7 hedefi var. Orta vade beklentim 32-34 arası
     Alıntı Originally Posted by mali33400 Yazıyı Oku
    Pazartesi için beklentiniz nedir acaba. Hisse biraz şişti gibi. Ancak meril 200 bin lot aldı. Iş yatırım karalıkta 40 bin lot aldı. Sanki biraz daha gidecek gibi. Var mı görüşü olan

5. Ayrıca kafeinin ürün gamı ve müşteri pörtföyü çok geniş. Piyasada çok ses getirecektir. Yakın tarihte çok sayıda iş anlaşması kap haberi bekliyorum

6. Kısa çalışma ödeneği için başvurmuştu. O kabul edilince olumlu yansır mı peki. 10 güne olumlu karar olabilir diye düşünüyorum

7. Yazılımlar içerisinde en uygun olanı kafein.. Bırde bır ara konuşulan yabancı ortaklık mevzusu vardı oradan bir ses çıkarsa guzel olur senet için.. Bana halen daha mal almaya çalışıyorlar gıbı geliyor yanılıyorda olabılırim, zaten yanılmasak elimizdeki senetlerı satmazdık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

8. Yabancıya satış hala gündemde diye biliyorum. Hatta smartı satacaktı önce sonra vazgeçtiler. İlerleyen dönemde böyle Birşey olabilir çünkü kfein müşteri pörtföyü çok iyi..

Sayfa 367/504 İlkİlk ... 267317357365366367368369377417467 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •