Sayfa 452/504 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by paRs Yazıyı Oku
    Düşünceler, umutlar, temenniler.....

Yapay zekaların sahne aldığı borsalarda bu kavramlar pek bir şey ifade etmiyor.%75 i halka açık bir şirkette kar edebilecek hisse oranı ve maliyet tek hedef. Kasparovu yanen yapay zeka ile tek ve en etkili mücadele ekranı kapat, piyasayı izleme
    Yüzde 75 i halka açıksa ve bu mal gerçekten halkda ise patrondan niye medet umuyor herkes, Cem hayır kurumumu işletiyor yada kerizmi yukarı götürsün? O kadar malı kim aldıysa yukarıda o götürsün o zaman,ha yukarı gitmeden yada aşağı giderken de para kazanılır orası ayrı.

2. 10 Aralık 2020 Perşembe günü bakalım bir dalga olacakmı. Bekleyelim. bende merak ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    10 Aralık 2020 Perşembe günü bakalım bir dalga olacakmı. Bekleyelim. bende merak ediyorum.
    Hocam niye persembe bide nasil bir dalga olabilir acaba...esrarengiz bir yazi olmus...

4.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Hocam niye persembe bide nasil bir dalga olabilir acaba...esrarengiz bir yazi olmus...
    Gardaşım çizimler o tarihi işaret ediyor. dalga olarakta çizim sonu hangi yöne(!) olur onu kasteddim. bende bekliyorum. Alttan maliyetli ben sabırlı yaıtırımcıyım. tahtacı benden mal alamaz.

Yazdıklarım asla ne alsat nede yatırım tavsiyesi değildir, sesli düşüncelerimdir.

5.  Alıntı Originally Posted by Garipoğlu Yazıyı Oku
    Gardaşım çizimler o tarihi işaret ediyor. dalga olarakta çizim sonu hangi yöne(!) olur onu kasteddim. bende bekliyorum. Alttan maliyetli ben sabırlı yaıtırımcıyım. tahtacı benden mal alamaz.

Yazdıklarım asla ne alsat nede yatırım tavsiyesi değildir, sesli düşüncelerimdir.
    Tesekkur ederim hocam aciklamalariniz icin...

6.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    Tesekkur ederim hocam aciklamalariniz icin...
    Rica ederim gardaşım.Cümlemize hayırlı ve bereketli kazançlar olsun.

7.  Alıntı Originally Posted by X-man Yazıyı Oku
    dalga büyükte olabilir.. küçükte..

lot büyükse surfçüler bu dalga da. büyük boardla bi güzel gider..

23 metrelik bir dalga herkesi ihya edebilir...

ytd...

dalga en az 19.2 cm olmalı gibi geliyor bana...

ytd...

8. Grafik ne diyo arkadaslar var mi yorum rice etsem...

Sayfa 452/504 İlkİlk ... 352402442450451452453454462502 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •