Sayfa 333/504 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mehdd Yazıyı Oku
    Bugünün pastası var mı acaba

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Bence credit mal filan satmıyor zaten creditin malı yok ki takaslarda. Creditin iki gündür satışta gözükmesinin nedeni bence algı oluşturmak malı bir türlü toplayamıyor hertürlü oyunu yapıyor yabancı satıyor gibi gözüküp mal toplamaya çalışıyor alan öbür taraftan kendisi ben öyle düşünüyorum son çeyrek 20 milyon üstü kar bekliyorum 2020 sene sonu 40 milyon bir sene sonra hedefim 40 tl endeks ne olursa olsun diyeceklerim bu kadar ama günlük al sat yapmaya kalkarsanız yedirmezler size her bir lotu bile sayıyorlar

3. Yönetim kurulu üyesi Tevfik Başkaya’nın, bir süre önce hisselerini satıp bugün de istifa etmesinin bir anlamı olmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. https://twitter.com/yunuskabasakall/...166166016?s=09
    Bu haber bizi biraz hareketlendirmez mi acaba

5. Cuma günkü takası görebilen var mı? Özellikle Creditin satışları nereye gitmiş merak ettim doğrusu.

6.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Bence credit mal filan satmıyor zaten creditin malı yok ki takaslarda. Creditin iki gündür satışta gözükmesinin nedeni bence algı oluşturmak malı bir türlü toplayamıyor hertürlü oyunu yapıyor yabancı satıyor gibi gözüküp mal toplamaya çalışıyor alan öbür taraftan kendisi ben öyle düşünüyorum son çeyrek 20 milyon üstü kar bekliyorum 2020 sene sonu 40 milyon bir sene sonra hedefim 40 tl endeks ne olursa olsun diyeceklerim bu kadar ama günlük al sat yapmaya kalkarsanız yedirmezler size her bir lotu bile sayıyorlar
    Çok iddialı bir rakam bu !

7. son çeyrek 20 milyon ... umarım gerçekleşir

8.  Alıntı Originally Posted by West_by_West Yazıyı Oku
    Çok iddialı bir rakam bu !
    İddalı mi hahahaha yapmayın ya valla sıkmayın canımı hub dediğin hisse 3 liradan 30 liraya gitti fonet 1.5 liradan 10 liraya gitti smart 2 liradan 12 liraya gitti

Afedersin kardeş biz pç miyiz
    İnanmayan satabilir veya gerçekçi bulmayabilir ben ederinden bahsediyorum şuan ki ederi bile 20 tl ve üstü bu kağıdın mevcut endeks ve diğer bilişim kağıtlarının fiyatlarına göre
    Sonuç olarak benim vadem çok uzun benim gibi çok yatırımcı var bu kağıtta öyle abuk sabuk hareketler ile dökemezleer bizi Sabır ile bekliyorum hareketleri çok uyuz hep en arkada kalıyor düşerken en önde gidiyor şirketle konuşuyorum sürekli bir çok farklı iş için çalışıyorlarmış daha somut bişey yok diyorlar
    İnananlar ve sabredenler çok kazanacak ama 1 yıl sonra ama 2 yıl sonra

Sayfa 333/504 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •