Sayfa 356/504 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. bu sirket alsa bir LOGO olamayacak malesef. kimse kıyaslamaya cüret etmesin. destur cekin logo deynce 75 olmus ya kagıt

bilişimin lideri adamlar. biz ise çer çöp kafein smartla vakit ve para kaybetmişiz

2. Kur artışı hasılat kalemini dövize endeksli sözleşmelerden dolayı olumlu etkilenir diye düşünüyorum.
    VUK gelir tablosuna + %30 SMARTAN gelecek payla konsolide 2019 hisse başına 1 TL civarı temettü...
    fena değil 1 /14 = %7 getiri mayıs a kadar ...
    ytd.
    Saygılar

Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    bu sirket alsa bir LOGO olamayacak malesef. kimse kıyaslamaya cüret etmesin. destur cekin logo deynce 75 olmus ya kagıt

bilişimin lideri adamlar. biz ise çer çöp kafein smartla vakit ve para kaybetmişiz
    emin ol logo 6 tl iken logo içinde aynı şeyi söylerdin bu işler vizyon ister herkes borsacı olamaz önünü görmen lazım 2 sene sonraki bilançoya göre değerlendirmen lazım öyle olmaz deyip geçersen denizdeki hamsiden farkın kalmaz ben bu şirketin potansiyelinin logodan çok olduğuna inanıyorum şimdi çıkıp ciro bu kadar kar bu kadar diyeceksen söyleyecek bir şey yok sadece dön logonun 2 sene öncekj bilançosuna bak bunda ürün çok yapay zekadan tut 10 larca ürün

yabancı bir şirketle ortaklık benim en büyük beklentim bu ve hızlı büyüme 2020 de piyasaya sürülecek yeni ürünler .........logo 70 yaşında ihtiyar bir delikanlı kafein ise iştirakleriyle beraber 20 yaşında yeni askere giden bir şirket

5.  Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    emin ol logo 6 tl iken logo içinde aynı şeyi söylerdin bu işler vizyon ister herkes borsacı olamaz önünü görmen lazım 2 sene sonraki bilançoya göre değerlendirmen lazım öyle olmaz deyip geçersen denizdeki hamsiden farkın kalmaz ben bu şirketin potansiyelinin logodan çok olduğuna inanıyorum şimdi çıkıp ciro bu kadar kar bu kadar diyeceksen söyleyecek bir şey yok sadece dön logonun 2 sene öncekj bilançosuna bak bunda ürün çok yapay zekadan tut 10 larca ürün
     Alıntı Originally Posted by MFRESTURE Yazıyı Oku
    yabancı bir şirketle ortaklık benim en büyük beklentim bu ve hızlı büyüme 2020 de piyasaya sürülecek yeni ürünler .........logo 70 yaşında ihtiyar bir delikanlı kafein ise iştirakleriyle beraber 20 yaşında yeni askere giden bir şirket
    Bu düşüş benim için alım fırsatı oldu. Güzel günler gelecek. İlk adım olarak güzel bir kar açıklaması olur. Sonra temettü verirse kaymak olur. Şirketin 2020 yılını bu sayede görmüş oluruz.

6. Son iki gün kağıdı toplamışlar gibi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Kafein 12 aylık 17 194 535 TL gelmiş.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by nemesis22 Yazıyı Oku
    Kafein 12 aylık 17 194 535 TL gelmiş.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Gidişatı etkilemez. Beklenen durum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 356/504 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız