Sayfa 254/504 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Sn maharaj, rusyanin uygulamasi cok iyi kendi adlarina , bizimkilerde dusunuyorsa eger yazilimcilarin son 1 aydaki hareketlenmesinin sebeplerinden olabilir mi diye dusunmeden edemiyor insan. Ayrica tvlerde medyada surekli yetkili kisilerin yerli milli yazilima gem vurmalari biseylerin on hazirligi olabilir, bir nevi kamuoyu yoklamasi gibi. Ayrica kfein buyuk veri analizcisi, bu işe derinlemesine kafa yoralim, kisa arastirmalarim sonucu o kadar buyuk veriyi toplayan degil analizini yapabilen para kazabiyor. Her gecen gun dunyadaki ve ulkemizdeki veriler katlanarak cogaldigina gore, yilbasinda da kvkk uygulamasi zorunlu olacagina gore, daha yolun basinda sayilir miyiz?

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Sn.hothoti sizinle ayni fikirdeyim, hisseleri yeteri kadar toplayamamis olabilir tahtaci. Ben gecen gun 9,30 sattigim gibi 9,57 ye kadar cekti. Sonrasinda ben aldikca hisseyi dusurdu , tabi ki ben bir ky yim ,hepi topu 7.000 lot var ama benim gibi 40-50 kisi olsa bu tahtaci icin problem teskil edebilir. Bizim burada yapmamiz gereken usulca beklemek olacaktir dusuncesindeyim, bu hissede alsat yapmak cok riskli sattigin gibi fişekleme tehlikesi var ve bu olasi ciddi yukselisleri kacirmamiza sebep olabilir.hisseni gelecegine guveniyorsak ekrandan gunlerce uzak kalmak hayrimiza olur.
    Valla hocam bu işler arz talebe bakar merii nin satması zerre umrumda değil aynı şeyleri karelde 9_10 arasında çok yaşadım 11 den sattım hisseyi daha doğrusu satmaya zorlandım çok hareketli bir hissede gerçekten dayanmak zor oluyor güzel kar gordunmu satıyorsun bu arada bende 54000 bin lot var bildiğin kazma kürek ile daldım hisseye bu sefer kararlıyım satmamaya bu tarz hisselerden trade etmek çok tehlikeli oluyor hikayesi olan hisseleri satmamak ve beklemek en doğrusu sanırım yakın bir zamanda oylum aldım 2.90 maliyetle kısa sürede 3,50 görünce sattım halbuki temelini çok beğendiğim bir hisseydi ama dayanamadim sattım pat 5 e kadar dayandı hisse eğer bir hissenin temeline güveniyorsan kiprasmiycan özellikle boğa piyasasında çok tehlikeli oluyor bu arada yazdıklarım tamamen kendi fikirlerim olup yatırım tavsiyesi değildir

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Dostum 54.000 lot bu hisse için çok fazla...Satarken tahtanın anasını ağlatırsın...Tevfik te yok bu kadar lot...

4. İzci dostum sen yaşıyor musun hala. Arada bir ses ver yaa.
    Bu kafein önümüzde ki aylarda büyük ralli yapabilir.
    Kımıldama bir yere. Bak kabasakal hala ayakta.

5.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Dostum 54.000 lot bu hisse için çok fazla...Satarken tahtanın anasını ağlatırsın...Tevfik te yok bu kadar lot...
    Hepsi benim değil biraderlerin adına da ben işlem yapıyorum ama emin ol tek kalemde alacak olanlar var o kadar lotu merii iki günde 500 k lot satıyor 50 bin lot ne ki

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    İzci dostum sen yaşıyor musun hala. Arada bir ses ver yaa.
    Bu kafein önümüzde ki aylarda büyük ralli yapabilir.
    Kımıldama bir yere. Bak kabasakal hala ayakta.
    Abi, Sizin Topsakal bebeğin saçlarına aklar bile düştü. Şimdi onun adı Nam-ı Değer "Aksakal" oldu.

7. Satarken sıkıntı olacağını sanmam en fazla 5 kademede verilir hepsi. Kademelerde bazen 10-20-30 bin lot oluyor sorun değil yani. Önemli olan şirkete inanıp yatırım yapmış olmanız tebrikler.

8.  Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    Abi, Sizin Topsakal bebeğin saçlarına aklar bile düştü. Şimdi onun adı Nam-ı Değer "Aksakal" oldu.
    Güzel yakıştırma. Yılbaşı geliyor Noel baba koyarsın adını.
    Kafein gerçekten bebek yeni yürümeye başladı henüz.

Sayfa 254/504 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •