Sayfa 265/504 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Mobius açıklaması ile kalyoncunun açıklamaları acaba diyorum... Meri böyle bir tahtada 10 iş gününde 800 k mal satacak fiyatı düşmeyecek bu işte var biseler ama ayrıca bu kvkk olayı güzel getiri sağlayacak şirkete ama yazılım şirketi olarak logo ve kron a göre çok ucuz kaldı

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu hissede tabii ki özel işler var. Açık seçik belli oluyor zaten.

2.  Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Mobius açıklaması ile kalyoncunun açıklamaları acaba diyorum... Meri böyle bir tahtada 10 iş gününde 800 k mal satacak fiyatı düşmeyecek bu işte var biseler ama ayrıca bu kvkk olayı güzel getiri sağlayacak şirkete ama yazılım şirketi olarak logo ve kron a göre çok ucuz kaldı

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu kel bizim kafeine değilde smartı alacak sanki. Bugünde %10 yapmış hayret bir şey. Bunun %1 yapmaya mecali yok smart duruyor duruyor gidiyor. Biz yanlış yere tezgah açtık belli oldu.

Bu mobius işi ciddi yalnız. Gireceği yazılım şirketi lastikleri yakar rallide.

3. Smart ta. Kazandıklarıyla kfein i yükseltecekler ıasıl hisse kfein bence

4. Blomberg sürekli bu haberi veriyor. Gireceği şirketleri bilen bulan vurdu parayı.

Uluslararası piyasalarda 'yatırım gurusu' Mark Mobius, "Türkiyede teknoloji şirketlerine yatırım yapmayı düşünüyoruz" dedi

5. Bence aağ gösterip sol vuracaklar kafein diyerekten smart toplaniyor ytd deyildir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Besnili ibrahim Yazıyı Oku
    Bence aağ gösterip sol vuracaklar kafein diyerekten smart toplaniyor ytd deyildir

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Banada öyle geliyor. Smart haftalardır ralli yapıyor o ralli yaparken bu öküzün trene baktığı gibi bakıyor. Yarın smart düzeltme yer bu peşine kesin takılır. Karlılığa bakarak yanlış yazılım hissesi aldığımı farkettim. Ama vakit çok geç sür eşşeği nideye hesabı bekliyorum.

7. Olay şu, smarti toplamislar, ky neredeyse kalmamis, kagidin tamami operasyon yapan grupta bu besbelli. Istedigi yere kadar gotururler , ucu bucagi olmaz. Kfein ise bizim gibi kylar üşüşmüş vaziyette, iyice silkelemeden dokmeden kimseye yedirmezler. Ben bugun sattim 9,32 den, yukunuzu hafifletmek adina, isgsy aldim birazda orada bekleme karari aldim. Kalanlara bol kazanclar ,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,043
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Blomberg sürekli bu haberi veriyor. Gireceği şirketleri bilen bulan vurdu parayı.

Uluslararası piyasalarda 'yatırım gurusu' Mark Mobius, "Türkiyede teknoloji şirketlerine yatırım yapmayı düşünüyoruz" dedi
    Magirus sanırım Topsakal için karar verdi...

Sayfa 265/504 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •