Sayfa 294/504 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. Smart düşerse burayı zor kaldırırlar gıbı geliyor bana smartın düşmeyip dengeli kalması lazım...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. ***RYSAS* *KFEIN* *FONET*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

***RYSAS******KFEIN******FONET*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [FONET, KFEIN, RYSAS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında FONET.E KFEIN.E ve RYSAS.E payları 06/12/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 20/12/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/802127

BIST

(05/12/2019 - 18:58:13)

3.  Alıntı Originally Posted by gunall Yazıyı Oku
    ***RYSAS* *KFEIN* *FONET*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

***RYSAS******KFEIN******FONET*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu )

İlgili Şirketler [FONET, KFEIN, RYSAS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    BISTECH Pay Piyasası Alım Satım Sistemi Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında FONET.E KFEIN.E ve RYSAS.E payları 06/12/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 20/12/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.
    Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir. Piyasa yapıcılı sürekli işlem yöntemiyle işlem gören paylarda, tedbir nedeniyle tek fiyat işlem yöntemi uygulandığı süre boyunca piyasa yapıcılık faaliyeti yapılmaz.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/802127

BIST

(05/12/2019 - 18:58:13)
    Diğerleri günlerdir neredeyse uçuyor,içlerinde sadece kafein bir tavan yaptı diye vur kafasına..Spk da bir garip

4. Arkadaşlar smart a burut bügünmü geldi daha öncemi geldi

smart yarın taban yerse bence sanmam korkutabilir !!!!

Smart dan cıkanlar cafe gelecek tahminim buda 4 katlasın bakkal hesabı kım nereye gıderse bürüt dirit yaparsa yapsın ..........

5. Smarta brut gelmiş bence bu kadar çıkan hissede olumlu en azından istedikleri gibi mal çıkamazlar.. Gerçi bunlar ne zaman brut geleceğini biliyorlardır bu işi profesyonel yaparlar... Şöyle bir soru geliyor aklımıza madem mal çıkacaklardı ve bugun brut geleceğini bılıyorlardıysa neden bugunde senedı aldılar... Bizimde sureklı tavan açıp kapamamız bana yarın için umit verdı ama herşey sabaha değişebilir...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Bir ay gibi kısa süre içinde yüzde 350'den fazla primlenen Smartiks Yazılım (SMART) hisselerinde yukarı yönlü sert fiyat hareketleri bugün de dikkat çekiyor.

5 Kasım tarihinde piyasa kapanışını 2.55 liradan yapan SMART, tam bir ay sonra bugün (5 Aralık) tarihinde 11.55 lirayı test etti. Bu iki değer baz alındığında prim %350'yi aştı.

bu borsa gündemin haberi bu kaynağa güvenmeyin yalancı ...........

7. Reis guvenmıcek birşey yok, haber doğru bende 1 lot smart almıştım ... Bende de 350 kar gosteriyor satmadım kar cebe yakışır diyip yarın satacam...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,041
     Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Bir yerden duyum geldi bilmiyorum bunu paylaşmak ne kadar doğru sadece duyum doğrululuğu tartışılır smart operasyon yapan grup smart düşüşe başlayınca burayı kaldıracaklarmış
    Hiç sanmıyorum.

Sayfa 294/504 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •