Sayfa 132/504 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon
Arama sonucu : 4025 madde; 1,049 - 1,056 arası.

Konu: KFEIN Kafein Yazılım Hizmetleri Ticaret A.Ş.

1. XU100 destekleri bugün hiç tinlamadi frenleri bosaldi,dolar faiz enflasyon fed başkanı ne derseniz deyin.....YTD

2.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Demir tavında dövülür...Selamlar.
    Bu sözüne %100 katılıyorum.yeterki tahta ahlaklı olsun.YTD

3.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    Allahım bu da k harfi ile başlıyor t.kalkınma bankası gibi bir hissede bizlere lütuf eyle ...

bu masum ve saf kullarını da kazananlar hanesine yazmayı nasibu muyesser eyle Allahım....

senin lütüf ve kereminin sonsuz olduğunu biliyoruz yarabbi.Amin....
    Hocam sen dua etmeden önce 35 'leri zorluyordu😁

4. Tahtaci bugün nekadar ahlaklı olduğunu gösterdi endeks -1.5 civari iken 8.35 'leri gosterip 7.84 den kapatmasi ele verme degilde nedir.Teknigine uymayan bir hissenin temeline hiç guvenmem.benim kırmızı cizgim 7.82.geri vitese devam ederse benim acimdan .formasyonu bozar.bugunku kapanışı yarın 8 üzerine atarak tekniğine uygun hareket etmesi gerekir.yok endeksten daha hızlı aşağı gidicem derse ben vedalasirim dibini bulduğu yere kadar.boyle yatirimciyi uzmeye başlarsanız kfeine hic yakışmaz.YTD

5. Şahsen geçmişte 8.50 üzerinde bile satmadım. Ama bugün 8.30 da portföyün yarısini biraktım, döndüm 8 ortalamayla yerine koydum. Endeksin durumu belli, ne bekliyorduk ki? 8.40a çikmasinı mı? Krontun da yarisıni 13 e yakın sattım, dibe yakın eksiğini tamamladım.. o da kafein gibi, atarlı ve ele bırakmalı oynuyor spek. Maliyetim belki yükseliyor ama bistin 2,8 düştüğü yerde hisse sayım artiyor. kar mühim değil, düzeltme bittiğinde misliyle gelecek kazanç. Bu kağıtlarda al bekle ov. Uv. pek işe yaramıyor. Zaten temettüsu de dişin kovuğunu doldurmayacaktır. Çikti mi sat yarisını, düştü mü al kademeli.

Bir de... hergün %3-5 çıkarken nooluyoruz arkadaş? Demiyorsunuz. %2-3 düştüğünde "vay ahlaksiz kağıt vay ******** spek" diye dövünüyorsunuz. 4 ayda 5 ten 8,7 lere çıkmış bir kağidın ne yapmasıni bekliyorsunuz? Her ay %30 prim mi yapsın?

6.  Alıntı Originally Posted by HANKAN Yazıyı Oku
    Şahsen geçmişte 8.50 üzerinde bile satmadım. Ama bugün 8.30 da portföyün yarısini biraktım, döndüm 8 ortalamayla yerine koydum. Endeksin durumu belli, ne bekliyorduk ki? 8.40a çikmasinı mı? Krontun da yarisıni 13 e yakın sattım, dibe yakın eksiğini tamamladım.. o da kafein gibi, atarlı ve ele bırakmalı oynuyor spek. Maliyetim belki yükseliyor ama bistin 2,8 düştüğü yerde hisse sayım artiyor. kar mühim değil, düzeltme bittiğinde misliyle gelecek kazanç. Bu kağıtlarda al bekle ov. Uv. pek işe yaramıyor. Zaten temettüsu de dişin kovuğunu doldurmayacaktır. Çikti mi sat yarisını, düştü mü al kademeli.

Bir de... hergün %3-5 çıkarken nooluyoruz arkadaş? Demiyorsunuz. %2-3 düştüğünde "vay ahlaksiz kağıt vay ******** spek" diye dövünüyorsunuz. 4 ayda 5 ten 8,7 lere çıkmış bir kağidın ne yapmasıni bekliyorsunuz? Her ay %30 prim mi yapsın?
    Sevgili kardeş,
    Sen ahkam kesenlere bakma. Stratejine devam et. AnaliniZi doğru yapabiliyorsan bu yazılardan etkilenme.
    11 eylülde ve anayasa kitapçığının atıldığı günlerdeki tahtaların havası şu an mevcut.
    Gizemli formasyon neyse o çöp.
    Gerçekler var , ortalamalar var.
    Şimdi buralardan maliyetlenmeler başlar.
    Benim için güzel seviyeler.Hedefime geldi.
    Oralar da ne denilen 7,40 kırılmasın,
    Herkese bol kazanç, panik yapmayın, kredili yatırım yapmayın lütfen.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by ualkya Yazıyı Oku
    sevgili kardeş,
    sen ahkam kesenlere bakma. Stratejine devam et. Analinizi doğru yapabiliyorsan bu yazılardan etkilenme.
    11 eylülde ve anayasa kitapçığının atıldığı günlerdeki tahtaların havası şu an mevcut.
    Gizemli formasyon neyse o çöp.
    Gerçekler var , ortalamalar var.
    şimdi buralardan maliyetlenmeler başlar.
    Benim için güzel seviyeler.hedefime geldi.
    Oralar da ne denilen 7,40 kırılmasın,
    herkese bol kazanç, panik yapmayın, kredili yatırım yapmayın lütfen.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    ustat bi insan bi hisse düşsün diye dua edermi ben ettim şansıma dualarım kabul oldu. Ve bu güzel yazılım firmasından buralardan da alma firsatım oldu ben kfeın yazılımı kısmet olursa 5 yıl toplayıp taşımayı düşünüyorum ben bu firmadan çok ümitliyim ve geleceğin aselsanı olarak görmekteyim hele birde savunma sanai yazılımlarına başlarsa siz ozman görün bu hissede neler oluyor.ozman bügün satanlar diceklerki 7,40 tl satmıştık hisse 100 tl olmuş vay be dicekler ınşallah o günlleri görürüz. Allah önce sağlık sonrada sabir versin. Bol kazançlar herkeze.

Sayfa 132/504 İlkİlk ... 3282122130131132133134142182232 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •