Sayfa 101/240 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 1918 madde; 801 - 808 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su VE İçecek San. ve Tic. A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Evet haklı olabilirsiniz. Ancak kafama takılan tek bir hareket bile olmadı. Bu işte bir terslik var. Kötü bilançoda bu yukarı satış fırsatı vermesi gerekirdi..
    Siz alış- satış kademelerini görmediniz galiba.O kademeler de kime ne kadar mal verebilirlerdi ki ?.

2.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Siz alış- satış kademelerini görmediniz galiba.O kademeler de kime ne kadar mal verebilirlerdi ki ?.
    Ben bilanço iyi diye bir iddiada bulunmuyorum. Buradaki sorun yaz sezonu ve bir tık tepki vermemesi. Her ne olursa olsun bir şekilde bir tepki vermeliydi.
    Ben buna dikkat çekmek istiyorum.
    Bir iki gün içinde anyada Konya'da belli olacak.
    Hayırlısı olsun..

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Sn Belekkimi,
    Yanlış anladınız.Evet satacaklar satacaklar da alacak adam yok.Alış kademeleri boş.

4. Şu anda 43000 alıcı,138000 satıcı var.

5.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Sn Belekkimi,
    Yanlış anladınız.Evet satacaklar satacaklar da alacak adam yok.Alış kademeleri boş.
    Benimde anlatmaya çalıştığım bu. Yani bu fiyattan satmaya niyeti olan madem kararlı versin serbest satış. Limit koyma bal gibide satılır.
    Özetle: satışı yiğip yatırımcıyı gitmez bir halt olmaz gösterip yıldırma olabilir. Bu hareketler çok anlamlı gelmiyor. Belkide siz haklısınız ancak benim bütün tecrübelerine ters hareket ediyor . Herşeyin bir usulü var veya öyle biliyoruz..bu saatten sonra bilançosu beklerim. Olumlu bir sinyal görürsem 9 aylıkları beklerim..sabır..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

6. Dediğinizde haklı olabilirsiniz.Ancak,benim bu şirkete hiç güvenim kalmadı.Onca yatırım,onca yenileme sonuç kocaman bir sıfır.Satışlar bir atıyor giderler iki.2-3 gün önce paylaştım holdingin diğer şirketlerindeki ve bu şirketteki pazarlama ve genel yönetim giderlerini.Siz orada ne görüyorsunuz?.

7.  Alıntı Originally Posted by tireli Yazıyı Oku
    Dediğinizde haklı olabilirsiniz.Ancak,benim bu şirkete hiç güvenim kalmadı.Onca yatırım,onca yenileme sonuç kocaman bir sıfır.Satışlar bir atıyor giderler iki.2-3 gün önce paylaştım holdingin diğer şirketlerindeki ve bu şirketteki pazarlama ve genel yönetim giderlerini.Siz orada ne görüyorsunuz?.
    Benim gördüğüm bir benzeri DYO boya , pınar süt..bakın geçmiş yıllar fiyatına nominal değerinden 24 TL gördü pınar süt. Keza DYO ..yani eğer kar görürse yatırımcı çok sert ziplatir hisseyi. Şirkette farkında. Yoksa su sat zarar et. Olacak iş değil.
    Son düzenleme : Belekkimi; 08-08-2018 saat: 12:58.

10 milyon küsür tl zarar.
    yaz günü soğuk su terletti.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 101/240 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •